"Czarna perła" odcinek 51. Testament Canan odczytany. Hazal źle się czuje. Co jej jest? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 51. odcinku "Czarnej perły" prawnik Canan odwiedzi dom rodziny Demiroglu. Przychodzi czas, aby odczytać testament Canan. Tymczasem, Irmak i Kenan są już po ślubie. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 51. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 51. w piątek, 3.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po śmierci Canan (Neriman Ugur) cała rodzina jest ogarnięta smutkiem. Vural (Berk Hakman) postanowił, że za zabicie jego matki odpowiedzą jego najwięksi wrogowie. Kazał wybierać Hazal (Hande Erçel), czy ma to być Aziz (Hüseyin Avni Danyal), czy Kenan (Tolgahan Sayışman). Padło na Aziza, który został aresztowany.

Hazal wrzuca czarną perłę do morza. Irmak mówi Vuralowi, że umiera [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 51. odcinku serialu "Czarna perła" Hazal codziennie widuje Kenana, co dostarcza jej cierpień. Jale śledzi Gencera (Hakan Çeliker). Okazuje się, że mężczyzna spotyka się z Defne (İpek Bağrıaçık)!

Halil (Nazmi Kırık) odwiedza Hazal i prosi ją o wsparcie finansowe. Dziewczyna odsyła go z kwitkiem przypominając, że to on oddał ją Vuralowi. Do rezydencji przychodzi prawnik, który odczytuje testament Canan. Największym beneficjentem zostaje Vural - otrzymuje wszystkie posiadłości i udziały rodzinnej firmy. Sinan (Mehmet Mehmedof) jest wściekły - matka przekazała mu tylko dom letni, sprzedaną już rezydencję oraz 15% rocznych zysków w firmie. Nie może pogodzić się z tym, że matka do końca faworyzowała jego brata.

Hazal źle się czuje i mdleje. NEvra wchodzi do jej pokoju i pomaga wstać. Zapowiada, że o wszystkim powie Vuralowi, jeśli Hazal nie pójdzie się przebadać. Co jej jest?

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×