"Czarna perła" odcinek 53. Zamach na życie Aziza! Ahmet bierze na siebie winę za śmierć Canan! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 53. odcinku "Czarnej perły" stan Irmak bardzo się pogorszy. Lekarze zapowiedzą, że bez respiratora długo nie pożyje. Ahmet weźmie natomiast winę za śmierć Canan. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 53. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 53. we wtorek, 7.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Hazal (Hande Erçel) dowiedziała się, że między nią a Vuralem (Berk Hakman) nigdy do niczego nie doszło. Kobieta była w szoku. Postanowiła zemścić się na Vuralu, który zniszczył jej życie. Tymczasem, Aziz (Hüseyin Avni Danyal) wciąż przebywa w areszcie, podczas gdy prawdziwy zabójca Canan (Neriman Ugur) jest na wolności.

Hazal dowiaduje się, że wciąż jest dziewicą! Rozwiedzie się z Vuralem? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 53. odcinku serialu "Czarna perła" Hazal zgrywa wideo, na którym widać, jak Vural topi Naz. Kiedy Vural zagląda na dysk i nie znajduje nagrania, jest przekonany, że to jego matka zlikwidowała wszystkie dowody przed śmiercią.

Stan zdrowia Irmak (Selin Işık) ulega znacznemu pogorszeniu. Lekarze nie dają rodzinie żadnych nadziei. Kenan (Tolgahan Sayışman) prowadzi szczerą rozmowę z Ahmetem (Burak Altay), który bierze na siebie odpowiedzialność za niepopełnioną zbrodnię. Mówi, że zabił Canan, aby chronić Ebru (Melis Sezen). W więzieniu pojawia się nowy osadzony. Dochodzi do zamachu na życie Aziza.

Kiedy ostatni odcinek serialu o Hazal i Kenanie? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×