"Czarna perła" odcinek 54. Aziz wychodzi z więzienia. Hazal szantażuje Vurala! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 54. odcinku "Czarnej perły" Aziz wychodzi z więzienia! Wszystko, dlatego że do wszystkiego przyznał się brat Kenana, Ahmet. Nikt nie wie, że robi to dla Ebru. Tylko on wie, że to właśnie ona zabiła Canan. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 54. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 54. w środę, 8.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Aziz (Hüseyin Avni Danyal) został osadzony w więzieniu po tym, jak Vural (Berk Hakman) przysiągł sobie, że za śmierć jego matki (Neriman Ugur) zapłaci on albo Kenan (Tolgahan Sayışman). Wybrać jednego z nich musiała Hazal (Hande Erçel), która z kolei właśnie dowiedziała się, że Vural jej nie zgwałcił!

Zamach na życie Aziza! Ahmet bierze na siebie winę za śmierć Canan! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 54. odcinku serialu "Czarna perła" Ahmet zgłasza się na policję, a Aziz wychodzi na wolność. Więzień, który uratował mu życie, prosi, by Aziz zaopiekował się jego siostrą.

Hazal znajduje sposób na rozwiązanie swoich problemów. Postanawia rozwieść się z Vuralem i wyprowadzić z rezydencji Demiroglu. Pokazuje Vuralowi pendrive'a, na którym widać, jak topi Naz. Zapowiada, że jeśli nie da jej rozwodu, wszyscy zobaczą to wideo.

Kiedy ostatni odcinek serialu o Hazal i Kenanie? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×