"Czarna perła" odcinek 55. Rozwód Hazal i Vurala. Dojdzie do tragedii? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 55. odcinku "Czarnej perły" Aziz wychodzi z więzienia! Wszystko, dlatego że do wszystkiego przyznał się brat Kenana, Ahmet. Nikt nie wie, że robi to dla Ebru. Tylko on wie, że to właśnie ona zabiła Canan. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 55. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 55. w czwartek, 9.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym, jak Hazal (Hande Erçel) dowiedziała się, że między nią a Vuralem (Berk Hakman) do niczego nie doszło, jest przekonana, że chce się rozwieść. Zaszantażowała męża, że jeśli nie zgodzi się na unieważnienie ich małżeństwa, pokaże wszystkim wideo, na którym widać, jak topi Naz. Vural nie ma wyjścia.

Aziz wychodzi z więzienia. Hazal szantażuje Vurala! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 55. odcinku serialu "Czarna perła" Hazal mówi Kenanowi (Tolgahan Sayışman), że jej małżeństwo z Vuralem rozpada się. Kenan jest w szoku. Aziz (Hüseyin Avni Danyal) wraca z więzienia do domu. Halil ma kłopoty przez długi karciane.

Hazal i Vural spotykają się w sądzie. W pewnym momencie Vural wyciąga pistolet i mierzy nim do Hazal! - Wolę umrzeć niż zostać przy tobie! - mówi dziewczyna. Wokół nich zbierają się ochroniarze. Słychać strzał, Hazal pada na ziemię. Okazuje się jednak, że scena rozgrywa się wyłącznie w głowie Vurala. Tak naprawdę sędzia orzeka rozwód, a Hazal przenosi się do domu Aziza. Cała rodzina świętuje rozwiązanie niefortunnego małżeństwa Hazal.

Kiedy ostatni odcinek serialu o Hazal i Kenanie? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×