"Czarna perła" odcinek 57. Vural i Sinan kłócą się o firmę, Kenan i Aziz ratują porwaną kobietę [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 57. odcinku "Czarnej perły" Sinan wciąż będzie próbował odsunąć Vurala od kierowania firmą. Widzi, że brat coraz bardziej traci rozum. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 57. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 57. w poniedziałek, 13.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Hazal (Hande Erçel) rozwiodła się z Vuralem (Berk Hakman). Przez to mężczyzna coraz bardziej traci rozum. Zauważył to Sinan (Mehmet Mehmedof), który postanowił odsunąć brata od zarządzania firmą. To jednak nie będzie takie łatwe.

Vural traci rozum! Halil zgadza się na rozwód z Melek [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 57. odcinku serialu "Czarna perła" do domu Aziza (Hüseyin Avni Danyal) wprowadza się Melahat, siostra więziennego kolegi Aziza, jej styl bycia wywołuje konsternację domowników.

Vural nie pozwala, by Sinan odebrał mu kierowniczą rolę w firmie. Konflikt między braćmi narasta. Vural postanawia podnieść pensje pracowników licząc na to, że nie będą chcieli zmieniać szefa. Na dodatek, prawnik, z którym rozmawiał Sinan mówi o jego planie Vuralowi.

Aziz i Kenan (Tolgahan Sayışman) widzą, jak jakiś mężczyzna siłą wyciąga kobietę z samochodu. Podejrzewają, że to porwania i postanawiają wkroczyć do akcji. Kiedy udaje im się uwolnić kobietę, pytają co się wydarzyło. - Pracuję w domu jego szefa. Zobaczyłam coś, czego nie powinnam zobaczyć - odpowiada. O co chodzi? Czy to spotkanie będzie miało konsekwencje w przyszłości?

Kiedy ostatni odcinek serialu o Hazal i Kenanie? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×