"Czarna perła" odcinek 58. Irmak budzi się ze śpiączki! Żona Kenana jednak wyzdrowieje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 58. odcinku "Czarnej perły" stan Irmak znacznie się polepsza. Vural, Sinan i Kenan nie posiadają się ze szczęścia. Czy to oznacza, że dziewczyna jednak nie umrze? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 58. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 58. we wtorek, 14.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Irmak (Selin Işık) dowiedziała się, że jest śmiertelnie chora i poprosiła Kenana (Tolgahan Sayışman), aby pobrali się jak najszybciej. Po ślubie w tajemnicy przed wszystkimi, stan Irmak pogorszył się i trafiła do szpitala. Vural (Berk Hakman) obiecał ukochanej siostrze, że zaakceptuje Kenana, tak naprawdę wciąż robi wszystko, aby się go pozbyć.

Vural i Sinan kłócą się o firmę, Kenan i Aziz ratują porwaną kobietę [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 58. odcinku serialu "Czarna perła" Halil (Nazmi Kırık) spłaca długi karciane i wraca na wieś. Stan zdrowia Irmak ulega znacznej poprawie. Lekarze dzwonią do męża i braci kobiety. Oświadczają, że stan krytyczny jest już za nią. Podczas rozmowy z Kenanem, Irmak zaznacza, że czuje się lepiej dzięki jego miłości.

Hazal (Hande Erçel) widzi, jak Aziz (Hüseyin Avni Danyal) próbuje włączyć pendrive z nagraniem, na którym Vural topi Naz. Robi wszystko, aby ojciec go nie zobaczył. Wkrótce dowiaduje się, że Irmak czuje się coraz lepiej. - Co się stało? Wyglądasz tak, jakbyś się ucieszyła i zasmuciła jednocześnie - zauważa Melahat.

Kenan chce zerwać kontakty z Vuralem na stopie zawodowej. Pragnie kupić od przyjaciela z dzieciństwa morską firmę turystyczną. Aziz prosi go jednak, aby nie spieszył się z tą decyzją. Vural minimalizuje pozycję Defne (İpek Bağrıaçık) i Sinana (Mehmet Mehmedof) w firmie.

Kiedy ostatni odcinek serialu o Hazal i Kenanie? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×