"Czarna perła" odcinek 59. Kenan proponuje Hazal pracę. Sinan daje Ebru apartament! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 59. odcinku "Czarnej perły" Kenan ostatecznie decyduje się odejść z filmy Vurala. Mówi też Irmak o tym, kto zabił jej matkę, a następnie proponuje Hazal pracę. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 58. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 59. w czwartek, 16.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Irmak (Selin Işık) czuje się coraz lepiej. Kenan (Tolgahan Sayışman) postanowił odejść z firmy Vurala (Berk Hakman) i chce kupić od przyjaciela z dzieciństwa morską firmę turystyczną. Będzie miał łódź wycieczkową, ale potrzebuje do tego cateringu.

Irmak budzi się ze śpiączki! Żona Kenana jednak wyzdrowieje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 59. odcinku serialu "Czarna perła" Kenan oświadcza, że zamierza opuścić firmę i rozpocząć własny biznes. Przychodzi też do Melek (Yeşim Büber), aby zaproponować jej współpracę. Ta zauważa, że powinien porozmawiać o tym także z Hazal (Hande Erçel). Dziewczyna zgadza się współpracować z byłym narzeczonym.

Melahat zagina parol na Kefasa (Burak Cimen). Negris posądza Melahat o kradzież. Defne (İpek Bağrıaçık) robi wyrzuty Sinanowi (Mehmet Mehmedof) o samochód dla Ebru (Melis Sezen). Tymczasem, Sinan ponownie umawia się Ebru i pokazuje jej nowe luksusowe mieszkanie, które od teraz należy do niej.

Kiedy ostatni odcinek serialu o Hazal i Kenanie? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×