"Czarna perła" odcinek 61. Nowe fakty w sprawie zabójstwa Canan! Defne wie o zdradzi męża! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 61. odcinku "Czarnej perły"pojawią się nowe fakty w sprawie zabójstwa Canan. Dowie się o tym Ebru, która będzie obawiać się, że prawda wyjdzie na jaw. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 61. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 61. w poniedziałek, 20.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ebru (Melis Sezen) brnie w romans z Sinanem (Mehmet Mehmedof). Ma nadzieję, że dzięki niemu jej życie się odmieni. Defne (İpek Bağrıaçık) coraz bardziej podejrzewa męża o zdradę i postanowiła wynająć detektywa.

Irmak wychodzi ze szpitala i chce mieć dziecko z Kenanem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 61. odcinku serialu "Czarna perła" pojawia się naoczny świadek zabójstwa Canan (Neriman Ugur). Vural (Berk Hakman) i Sinan jadą dowiedzieć się więcej. Do Sinana dzwoni Ebru. Mężczyzna stara się, aby jego brat nie zorientował się, z kim rozmawia. Kiedy Ebru dowiaduje się o świadku, cała zamiera. Czy jej wina wyjdzie na jaw?

Melek (Yeşim Büber) dowiaduje się, że Aziz (Hüseyin Avni Danyal) zapłacił Halilowi (Nazmi Kırık) za to, że się z nią rozwiedzie. Jest zawiedziona i zła. Aziz tłumaczy jej jednak wszytko i rodzice Hazal (Hande Erçel) postanawiają się pobrać.

Vural przeprowadza nieudaną prowokację, która miała obciążyć Kenana (Tolgahan Sayışman). Defne zdobywa dowody zdrady Sinana.

Kiedy ostatni odcinek serialu o Hazal i Kenanie? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×