"Czarna perła" odcinek 64. Ebru w ciąży! Hazal mówi Kenanowi prawdę o Vuralu [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Ebru romansuje z Sinanem, licząc na jakieś profity z tego tytułu. W 64. odcinku "Czarnej perły" dowie się, że spodziewa się dziecka! Jak zareaguje? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 64. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 64. w czwartek, 23.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ebru (Melis Sezen) od dawna jest zakochana w Kenanie (Tolgahan Sayışman), ale wie, że nie może z nim być. Postanowiła więc uwieść Sinana (Mehmet Mehmedof) i skorzystać na tym materialnie. Wygląda na to, że osiągnęła swój cel. Mężczyzna sprezentował jej już samochód i mieszkanie.

Ślub Melek i Aziza. Irmak chce rozwieść się z Kenanem! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 64. odcinku serialu "Czarna perła" Bahadirowi coraz bardziej podoba się Hazal (Hande Erçel). Mężczyzna mówi o tym Kenanowi. Za to Sinan coraz bardziej oddala się od Ebru. Tymczasem ona odkrywa, że jest w ciąży. Irmak (Selin Işık) oznajmia Vuralowi (Berk Hakman), że postanowiła rozwieść się z Kenanem. - Zrozumiałam, że należymy do innych światów - wskazuje w rozmowie z bratem.

Hazal robi awanturę Kenanowi o Bahadira. Wyznaje mu też prawdę o swoim związku z Vuralem. Kenan jest w szoku. Jego nienawiść do Vurala wzrosła jeszcze bardziej. Mężczyzna wyjawia Hazal, że wkrótce rozwiedzie się z Irmak. Do Hazal uporczywie dzwoni Vural. Dziewczyna w końcu odbiera, ale telefon przejmuje Kenan i wykrzykuje, żeby Vurl przestał niepokoić Hazal.

Kiedy ostatni odcinek serialu o Hazal i Kenanie? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ewa (gość)

  Czarna perła fajny film szkoda że nadchodzi koniec , a Elif też fajny ale na początku ciągnie się jak krew z nosa , czasem są tak nudne odcinki że masakra

  23.08.2018 15:13
 • Elif (gość)

  To najgorszy z zakupionych seriali. Scenariusz do bani i w większości aktorzy

  23.08.2018 08:43
 • na (gość)

  Czarna perła i inne seriale są ładne i nie które trudne ale lubię oglądać ale elif to bardzo trudny i na początku wyciągał ale teraz tyle przemocy do elif A razu to okropna kobieta

  22.08.2018 19:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×