"Czarna perła" odcinek 66. Irmak żegna się z Kenanem. Vural jest szantażowany! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Irmak zdecydowała się wyjechać do Genevy na leczenie. Cierpi rozdzielając się z Kenanem. W 66. odcinku "Czarnej perły" dochodzi do pożegnania Irmak i Kenana. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 66. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 66. w poniedziałek, 27.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Irmak (Selin Işık) wie, że musi zrezygnować z Kenana (Tolgahan Sayışman). Widzi, jak mężczyzna patrzy na nią, a jak na Hazal (Hande Erçel). Nie chce stawać na drodze do ich szczęścia. Tymczasem, Vural (Berk Hakman) denerwuje się, że jego siostra spędziła noc poza domem.

Ebru w ciąży! Hazal mówi Kenanowi prawdę o Vuralu [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 66. odcinku serialu "Czarna perła" Hazal przychodzi na łódź Kenana i widzi, jak Irmak wychodzi z łazienki. Jest zmieszana. Wtedy pojawia się też Vural. Kiedy widzi całą sytuację, nie szczędzi złośliwych komentarzy. Hazal odchodzi tłumacząc, że spieszy się do pracy.

Irmak dziękuje Kenanowi za wszystko, co razem przeżyli. - Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, ale nie byliśmy dobrym małżeństwem - wskazuje Kenan. Byli małżonkowie przytulają się po raz ostatni. Vural otrzymuje wiadomości, w których ktoś żąda pieniędzy w zamian za zachowanie w tajemnicy przed Azizem (Hüseyin Avni Danyal) tego, co stało się z Naz. Okazuje się, że szantażystą jest Ihsan - wuj kobiety, której Kenan uratował życie. Vural podejrzewa, że wiadomości wysyła Kenan.

Kiedy ostatni odcinek serialu o Hazal i Kenanie? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×