"Czarna perła" odcinek 67. Jak się kończy historia Hazal i Kenana? Vural zabije Hazal?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami finał serialu "Czarna perła". W 67. odcinku dojdzie do wielu dramatycznych wydarzeń, Vural pokaże do czego jest zdolny! Czy historia Hazal i Kenana będzie miała szczęśliwe zakończenie? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 67. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 67. we wtorek, 28.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Czas na finał! Hazal (Hande Erçel) rozwiodła się z Vuralem (Berk Hakman), a Irmak (Selin Işık) oddała wolność Kenanowi (Tolgahan Sayışman) i wyjechała. Wydawać by się mogło, że nic już nie może stanąć na drodze do szczęścia Hazal i Kenana. To nie będzie jednak takie proste!

Irmak żegna się z Kenanem. Vural jest szantażowany! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 67. odcinku serialu "Czarna perła" Vural porywa Hazal! Wiezie ją samochodem z zakneblowanymi ustami i zawiązanymi rękoma. Kafez (Burak Cimen) z Kenanem ruszają jego tropem, pomagają im Sinan (Mehmet Mehmedof) i Aziz (Hüseyin Avni Danyal). Vural dzwoni do Sinana. Chce, aby brat załatwił mu samochód. - Pojadę do Ayvalik i popłynę łodzią do Midilli. Nie zadawaj pytań. Po prostu znajdź mi samochód - mówi Vural, ale po pytaniach Sinana zaczyna wyczuwać podstęp. Wciąż przychodzą też do niego smsy od szantażysty. Vural traci zmysły.

Do akcji włącza się policja. Tymczasem, Hazal próbuje wpłynąć jakoś na Vurala. Chce go uspokoić i przekonać, aby ją wypuścił. Pod domek, w którym się znajduje przyjeżdża policja, Kenan i Aziz. Vural jest przerażony. Grozi Hazal, że najpierw zabije ją, a potem popełni samobójstwo. - Dobrze wiesz, że to zrobię! - wskazuje, po czym wychodzi na zewnątrz trzymając pistolet przy głowie Hazal. Kiedy Kenan i Aziz próbują podpiec do nich, pada strzał! Wszyscy są w szoku.

Ślub Hazal i Kenana w finale serialu! Czy do niego dojdzie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Scytia (gość)

    zakończenie : wygląda , że scenarzysta miał już dość pisania, i wszystko ściął za jednym zamachem, a na koniec...zabili ją i wzięła ślub.Bardzo się wzruszyłam. Stać was na więcej, przyjaciele z pięknej Turcji. Jak zawsze najpiękniejszy jest Istanbul.. ..chyba ja jedna napisałam nazwę tego miasta poprawnie.

    29.08.2018 09:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×