"Czarna perła" odcinek 67. Ślub Hazal i Kenana w finale serialu! Czy do niego dojdzie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Czy w finale serialu "Czarna perła" dojdzie do ślubu głównych bohaterów, Hazal i Kenana? W 67. odcinku Vural będzie groziła Hazal śmiercią. Czy będzie happy end? Sprawdź, co wydarzy się w 67. odcinku serialu "Czarna perła".

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 67. we wtorek, 28.08.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W finale Hazal (Hande Erçel) zostaje porwana przez Vurala (Berk Hakman), który grozi jej śmiercią. O wszystkim dowiadują się Kenan (Tolgahan Sayışman) i Aziz (Hüseyin Avni Danyal). Mężczyźni jadą na miejsce, gdzie szaleniec przetrzymuje Hazal.

Jak się kończy historia Hazal i Kenana? Vural zabije Hazal?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 67. odcinku serialu "Czarna perła" policja, Kenan i Aziz zjawiają się pod domkiem, w którym przebywają Hazal i Vural. Szaleniec wyprowadza swoją byłą żonę i celuje do niej z pistoletu. - Chciałem tylko, żeby ktoś mnie kochał. Nie pozwoliliście mi na to - mówi Vural. Zapowiada, że musi odejść stąd razem z Hazal. Jeśli nie - zabije ją i siebie. Nagle pada strzał. Wszyscy stoją jak wryci. Tymczasem, Sinan (Mehmet Mehmedof) dowiaduje się, że to Ebru (Melis Sezen) zabiła Canan (Neriman Ugur). Policja przychodzi po dziewczynę. Vural trafia do ośrodka dla psychicznie chorych.

Po trzech miesiącach od dramatycznych wydarzeń, w końcu nadchodzi dzień ślubu Hazal i Kenana. Zakochani wreszcie zostają mężem i żoną! Melek (Yeşim Büber) i Aziz są bardzo wzruszeni. - Chodź moja najpiękniejsza na świecie żono - zwraca się do Hazal Kenan. Nowożeńcy żegnają się z bliskimi, kierują się do auta i razem odjeżdżają.

Jak zmieniła się Hande Ercel? Turecka piękność robi oszałamiającą karierę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Scytia (gość)

  Te seriale stają się coraz gorsze.Przestałam oglądać, bo każdy jest płaski , i zaczyna przypominać meksykańskie produkcje, a tych nie znoszę. Ciągle te same ograne, dziecinne treści i coraz słabsi aktorzy. Nie wiem dlaczego, ale każdy tytuł zawiera słowo miłość.Kochają się do szaleństwa...gasz..od razu rzuca się karty na stół.. .Do Wspaniałego Stulecia jest coraz dalej..i dalej. Po to są pisarze i ich książki, żeby z nich korzystać, zamiast pisać kiepskie scenariusze na kolanie. Od samego początku Czarna Perła mnie się nie spodobała, a te łzy...szkoda gadać. Prymityw. I wciąż te idiotyczne rozkrzyczane dziewuchy i ci zakochani w nich od pierwszej sekundy, na zabój pięknisie, a żaden z nich nie ma pojęcia o dobrym aktorstwie, Szkoda mojego czasu. Dlaczego nie ma dalszych odcinków Sułtanki Kosem?

  30.08.2018 15:41
 • Jan (gość)

  Ja tam wolę jednak Meandry uczuć o wiele lepszy niż te seriale późniejsze

  29.08.2018 13:49
 • Julka (gość)

  Vural w kaftanie bezpieczeństwa , widok ...bezcenny:)) Teraz szykuje się nam długi i pełen łez serial, bo ponad 150 odcinków, ale pomijając jego niedoskonałości, jest lepszy od "Czarnej perły", ponieważ porusza poważniejsze problemy - główny, to porzucenie noworodka , będącego.......

  28.08.2018 17:43
 • Anna (gość)

  Fajny film wyemitujcie go jeszcze raz :)

  28.08.2018 11:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×