"Czarna perła" odcinek 9. Kenan próbuje odzyskać Hazal! Ślub coraz bliżej! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Hazal przygotowuje się do ślubu z Vuralem. Kenan cudem wyszedł cało z płonącego kutra. Vural czyha na jego życie! Sprawdź, co wydarzy się w 9. odcinku serialu "Czarna perła"!

Multimedia

"Czarna perła" odcinek 9. w czwartek, 17.05.2018 o godz. 17:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Hazal (Hande Ercel) zerwała z Kenanem (Tolgahan Sayisman) i powiedziała mu, że jest dla niej zbyt biedny. Aby nie okryć rodziny hańbą, postanowiła wyjść za Vurala (Berk Hakman). Jej przyszły mąż chce natomiast pozbyć się rywala. Kazał podpalić jego kuter. Kenanowi cudem udało się uratować.

Kenan w płonącym kutrze! Hazal przygotowuje się do ślubu [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 9. odcinku serialu "Czarna perła" ślub Hazal i Vurala zbliża się wielkimi krokami. Odbędzie się on tego dnia, w którym Hazal miała wyjść za Kenana. Melek (Yesim Buber) próbuje przekonać córkę, żeby zmieniła zdanie. Ta jednak pali wszystkie zdjęcie ukochanego w wiadrze. Ahmet zarabia na pierwszym przemycie dużą kwotę. Ebru bezskutecznie usiłuje uwodzić Kenana.

Kenan spotyka Hazal na "ich" wzgórzu. Błaga ją, aby do siebie wrócili. Wie przecież, że ona wciąż go kocha. - Jesteśmy tutaj z tego samego powodu. Coś przede mną ukrywasz. Powiedz mi o co chodzi. Powiedz mi co ci jest - prosi Kenan. Dziewczyn jest jednak nieugięta. Ostentacyjnie zrywa z szyi perłę - symbol ich miłości. Aziz (Hüseyin Avni Danyal) proponuje Kenanowi, aby wyjechał razem z nim. Halil (Nazmi Kırık) przyjmuje od Vurala dużą kwotę pieniędzy. Hazal przymierza suknię ślubną. Smutnieje jeszcze bardziej widząc tę, w której miała brać ślub z Kenanem. W ręku trzyma też perłę, którą zerwała z szyi przy Kenanie.

Ile odcinków ma nowy turecki serial TVP2? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×