"Czarna perła". Tolgahan Sayisman zostanie ojcem! Kim jest jego żona, Almeda Abazi? [ZDJĘCIA]

Na samym początku 2019 roku turecki aktor Tolgahan Sayisman i jego żona, Almeda Abazi podzielili się radosną nowiną! Wkrótce zostaną rodzicami!

Multimedia

Tolgahan Sayisman, znany polskim widzom głównie z seriali "Tylko z tobą" i "Czarna perła", wkrótce zostanie ojcem! O tym, że jego żona jest w ciąży poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych w Sylwestra.

Gwiazdor "Czarnej perły" i "Tylko z tobą" w nowym tureckim serialu! [ZWIASTUN]Zobacz więcej

W grudniu 2018 roku Tolgahan Sayisman skończył 37 lat. Zaczynał karierę jako model - w 2004 r. otrzymał tytuł najlepszego modela Turcji, a rok później, w Korei Południowej reprezentował Turcję w międzynarodowym konkursie Manhunt International, gdzie zajął pierwsze miejsce. Później był gospodarzem m.in. "Top Model" i "Hepsi1".

Aktor znany był z licznych romansów z koleżankami z pracy. Większość jego sympatii to kandydatki do tytułu Miss Turcji lub panie, które ten tytuł otrzymały. W 2014 roku związał się z Miss Albanii i Miss Globe 2008, Almedą Abazi. Wzięli ślub w Walentynki 2017 roku w Los Angeles. Dziewczyna skradła mu serce, a później pilnowała, aby należało tylko do niej. Zabraniała mu np. całować się na planie seriali, w których grał.

Hürrem i Sulejman czy Nihan i Kemal? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Almeda urodziła się 13 lutego 1992 r. w stolicy Albanii, Tiranie. W Turcji uczyła się i studiowała, a także próbowała swoich sił jako aktorka. Zagrała Nazenin (Valerię) we "Wspaniałym stuleciu". Była prowadzącą w albańskiej wersji programu "Taniec z gwiazdami" oraz uczestniczką reality show "Wyspa przetrwania". Teraz razem z Tolgahanem spodziewają się swojego pierwszego dziecka, które przyjdzie na świat w pierwszej połowie 2019 roku!

Zobacz galerię

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×