"Czarna perła". Urocza sesja zdjęciowa Tolgahana Sayışmana z żoną Almedą Abazi i ich 1,5 miesięcznym synem!

W maju 2019 roku Tolgahan Sayisan został ojcem! Jego żona, Almeda Abazi urodziła zdrowego chłopca, który otrzymał imię Efehan. Szczęśliwa rodzina właśnie pokazała się na okładce jednego z albańskich magazynów.

Multimedia

W maju Tolgahan Sayışman i jego żona Almeda Abazi zostali rodzicami! Dokładnie 5 maja na świat przyszedł ich pierwszy syn, Efehan. Gwiazdor seriali "Tylko z tobą" i "Czarna perła" poinformował, że jego żona jest w ciąży w Sylwestra 2018/2019.

Gwiazdor "Czarnej perły" i "Tylko z tobą" w nowym tureckim serialu! [ZWIASTUN]Zobacz więcej

Szczęśliwi rodzice chętnie dzielą się zdjęciami syna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Wzięli także udział w sesji zdjęciowej dla jednego z albańskich magazynów. Żona tureckiego aktora pochodzi bowiem z Albanii. Także jest aktorką. Była prowadzącą w albańskiej wersji programu "Taniec z gwiazdami" oraz uczestniczką reality show "Wyspa przetrwania".

Pod zdjęciami Tolgahana i Almedy z Efehanem pojawiają się liczne komentarze fanów, którzy są zauroczeni maluchem. Wpisują się zarówno obywatele Turcji, Albańczycy, jak i fani z innych części świata. Młodzi rodzice wyglądają naprawdę uroczo!

Hürrem i Sulejman czy Nihan i Kemal? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najpiękniejsze śluby w tureckich serialach

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×