czarna perła

Tureckie seriale, do których najchętniej wracamy! Na liście między innymi "Ranny ptaszek", "Wspaniałe Stulecie", "Czarna Perła" i "Zapukaj do moich drzwi"

Jesienna szaruga to dobry czas na powrót do ulubionych seriali. Cóż bowiem robić, gdy za oknem wieje i leje? Wybrać się nad Bosfor wraz z ulubionymi bohaterami! Zapytaliśmy miłośników tureckich telenowel, do których tytułów wracają najczęściej. Jakie seriale można oglądać po raz drugi i kolejny bez obaw, że zaczniemy się nudzić? Sprawdź w galerii!

13.10.2022Ranking

"Zapukaj do moich drzwi". Hande Erçel na okładce magazynu Marie Claire. Te zdjęcia robią furorę! Fani zasypali jej profil komplementami

Hande Erçel to jedna z największych gwiazd w tureckim show-biznesie. Piękna aktorka, którą polscy widzowie znają doskonale z roli Edy Yıldız w serialu "Zapukaj do moich drzwi", odnosi niemalże same sukcesy, a filmy i seriale z jej udziałem biją rekordy popularności. Gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych

05.10.2022Zapukaj do moich drzwi

"Sen Çal Kapımı". Kerem Bursin, bożyszcze tureckich nastolatek i nie tylko! Co wiemy o partnerze Hande Erçel z "Miłosnych potyczek"?

Kerem Bursin robi ostatnio furorę w tureckich mediach i to nie tylko za sprawą miłosnej relacji z piękną Hande Erçel z "Miłosnych potyczek". Bożyszcze tureckich nastolatek ma na swoim koncie sporo sukcesów. Poznajcie bliżej Kerema Bursina, aktora, któremu największą rozpoznawalność przyniósł serial "Sen Çal Kapımı".

30.04.2021Sen Çal Kapımı

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×