"Czarna róża" odcinek 3. Mija 30 lat od awarii reaktora! W życiu Lery znowu pojawia się Igor! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 3. odcinek ukraińskiego serialu "Czarna róża". Mija 30 lat od awarii reaktora! W życiu Lery znowu pojawia się Igor! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się 3. odcinku "Czarnej róży"!

Multimedia

"Czarna róża" odcinek 3 - w czwartek, 11 marca, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

W 3. odcinku "Czarnej róży" mija 30 lat od awarii reaktora w radzieckim mieście. Lera zostaje zaproszona do udziału w wydarzeniu charytatywnym. W życiu kobiety znowu zjawia się Igor i walczy o jej względy. Witas dowiaduje się, że Lera przeżyła, i również zaczyna ją adorować.

Pozycja Gładysza jest mocno zagrożona! Oksana zdradza męża z Fiodorem! Zobacz więcej

"CZARNA RÓŻA" - O CZYM JEST SERIAL?

Valeria podejmuje pracę w szkole w Prypeci. Tuż po przyjeździe zostaje okradziona. Z pomocą przychodzi jej przystojny wojskowy, Ihor. Valeria zamieszkuje u jego przyjaciół. Ihor adoruje Valerię, lecz kobieta jest obojętna na jego zaloty. Pewnego dnia poznaje inżyniera z elektrowni w Czarnobylu, Vitasa. Zakochuje się z nim z wzajemnością. Ihor nadal walczy o względy Valerii. Dochodzi do wybuchu w elektrowni. Ihor mówi Vitasowi, że Valeria nie żyje. Tymczasem kobieta jest przekonana, że jej ukochany zginął. Po 30 latach spotkają się ponownie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nowa (gość)

    Piękny serial, polecam, ja bardzo przeżywam.

    11.03.2021 21:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×