"Czarna róża" odcinek 4. Syn Witasa jest w ciężkim stanie! Umrze? Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 4. i jednocześnie ostatni odcinek ukraińskiego serialu "Czarna róża". Syn Witasa jest w ciężkim stanie! Umrze? Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? Sprawdźcie, co będzie w 4. odcinku "Czarnej róży"!

Multimedia

"Czarna róża" odcinek 4 - w poniedziałek, 15 marca, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

W 4. odcinku "Czarnej róży" stan syna Witasa jest bardzo ciężki. Jedyną nadzieją może być przeszczep. Miłość Lery i Witasa zaczyna kwitnąć.

Mija 30 lat od awarii reaktora! W życiu Lery znowu pojawia się Igor!Zobacz więcej

"CZARNA RÓŻA" - O CZYM JEST SERIAL?

Valeria podejmuje pracę w szkole w Prypeci. Tuż po przyjeździe zostaje okradziona. Z pomocą przychodzi jej przystojny wojskowy, Ihor. Valeria zamieszkuje u jego przyjaciół. Ihor adoruje Valerię, lecz kobieta jest obojętna na jego zaloty. Pewnego dnia poznaje inżyniera z elektrowni w Czarnobylu, Vitasa. Zakochuje się z nim z wzajemnością. Ihor nadal walczy o względy Valerii. Dochodzi do wybuchu w elektrowni. Ihor mówi Vitasowi, że Valeria nie żyje. Tymczasem kobieta jest przekonana, że jej ukochany zginął. Po 30 latach spotkają się ponownie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kinga (gość)

    Ciekawy serial

    12.03.2021 17:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×