"Czarna Żmija" powróci po 30 latach? Rowan Atkinson twierdzi, że to możliwe!

Rowan Atkinson przyznał w jednym z wywiadów, że "Czarna Żmija" po ponad 30 latach może powrócić z nowym sezonem. Jakie są na to szanse? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Czarna Żmija" to kultowy serial komediowy z lat 80. stworzony przez Rowana Atkinsona, Bena Eltona i Richarda Curtisa. W latach 1983-89 produkcja doczekała się czterech sezonów, które cieszyły się dużym uznaniem wśród widzów, dzięki czemu mogła ona zająć 2. miejsce w plebiscycie "Britain's Best Sitcom".

Rowan Atkinson świętuje dziś urodziny! Przypominamy jego najlepsze roleZobacz więcej

Kolejne sezonu serialu opowiadały o różnych okresach z historii Wielkiej Brytanii. Za każdym razem w wir najważniejszych wydarzeń wplątywał się przedstawiciel rodu Czarna Żmija, w którego za każdym razem wcielał się Rowan Atkinson. Akcja przenosiła widzów m.in. do średniowiecza, renesansu, XIX wieku czy też w czasy I wojny światowej. Oprócz Atkinsona na ekranie mogliśmy zobaczyć m.in. Hugh Lauriego i Tony'ego Robinsona.

W wywiadzie dla Radio Times Atkinson przyznał, że powrót "Czarnej Zmii" "nie jest niemożliwy". Stanowczo odmówił jednak podania większej ilości szczegółów. - To najbardziej optymistyczna wersja, jaką mogę teraz podać i nie chciałbym spekulować, kiedy moglibyśmy się za to zabrać - mówił aktor. Inny z twórców oryginalnej serii, Ben Elton, już zapowiedział, że nie będzie współpracował przy kontynuacji.

Żyjemy w czasach, gdy twórcy bardzo często podejmują się remake'ów klasycznych seriali. Czy nowa wersja "Czarnej Żmii" zdołałaby jednak doścignąć oryginał? Być może przekonamy się o tym za jakiś czas!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×