Czarne charaktery w tureckich serialach. Emir z "Wiecznej miłości" czy Arzu z "Elif"? Kto jest najgorszy?

Jak w każdym serialu, tak samo w tureckim, musi pojawić się czarny charakter, który psuje szyki głównych bohaterów. Wydaje się jednak, że w tureckich serialach są oni wyjątkowo okrutni i to niezależnie od płci. Kto jest najgorszy? Zobacz zestawienie najgorszych czarnych charakterów z produkcji znad Bosforu!

Multimedia

Bohaterowie tureckich seriali to nie tylko para zakochanych w sobie głównych bohaterów. Musi pojawić się ktoś, kto będzie uprzykrzał im życie. Czarny charakter ubarwia fabułę i sprawia, że nigdy nie wiadomo, czego można się spodziewać.

Hürrem i Sulejman czy Suhan i Cesur? Która para z tureckich seriali jest najpiękniejsza?Zobacz więcej

Niemal w każdym tureckim serialu jest bohater negatywny. Może to być kobieta lub mężczyzna. One zwykle są piękne i bezwzględne, oni to przystojni panowie, którzy nie cofną się przed niczym, aby osiągnąć swój cel. Ich działania zwykle podyktowane są miłością do jednego z dwójki głównych bohaterów. Czasem jest to miłość prawdziwa, innym razem przeradza się w obsesję. Czarne charaktery walczą o swój obiekt zainteresowania i są zdolne do wszystkiego. Wystarczy wspomnieć Arzu z "Elif", która nie ma żadnych oporów, aby zatruwać życie kilkuletniej dziewczynce. Próbowała nawet ją podpalić!

W naszej galerii zobaczycie także czarne charaktery z takich seriali jak np. "Wieczna miłość", "Zraniona miłość", "Grzech Fatmagül" czy "Czarna perła". Oto najgorsze czarne charaktery z tureckich seriali! Kolejność jest przypadkowa.

Tureckie seriale, które powinny być pokazane w polskiej telewizji [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Agata (gość)

  Najgorsza jest Arzu ile razy bez wachania próbowała zabijac ludzi niewygodnych dla niej a najgarsze to znecanie sie nad Elif.

  13.04.2019 18:08
 • Mariola (gość)

  Arzu jest zła i prymitywna (co wynika ze scenariusza), także jako aktorka dość kiepska jak zresztą cały serial,natomiast Emir jest czlowiekiem głęboko nieszczęśliwym, poharatowanym przez los no i aktor z wysokiej półki

  12.04.2019 09:31
 • Alina (gość)

  Arzu okropnie wszystkie zabiją i kłamstwo (Elif)

  09.04.2019 06:59
 • gość (gość)

  Arzu jest okropna. Zabija wszystkich bez wyrzutów sumienia (tylu niewinnych ludzi i później własną córkę). A najgłupsze jest to, że nie zostanie ukarana za nic. Idiotyczny serial.

  05.04.2019 15:34
 • Ktoś (gość)

  Melisa<33 Ona nie była zła, tylko zagubiona, zresztą ma końcu okazuje się, że z Cennet są prawdziwymi siostrami. Ryza - nienawidziłam przez cały serial. Emir - niech się schowa do szafy albo gdziekolwiek bo mam go dość:D Alev - no cóż by rzec, zwykła żaba. Ical - skrzywdzona dama, nieraz namieszała.

  02.04.2019 18:00
 • EG (gość)

  Alev została wymieniona w tym zestawieniu, chyba jako trzecia. Nie widzę natomiast Mukkades z Grzechu Fatmagul.

  01.04.2019 10:13
 • OLA (gość)

  Jest jeszcze czarny charakter w serialu "Więżeń miłości" Alev.

  01.04.2019 08:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×