"Czarne lustro 5". Opisy odcinków, zdjęcia i zwiastuny nowego "Black Mirror". O czym będzie?

Netflix wypuścił kolejne informacje dotyczące 5. sezonu serialu "Czarne lustro". Poznaliśmy już opisy trzech nowych odcinków. W sieci pojawiły się też pierwsze zdjęcia i zwiastuny zapowiadające nową odsłonę "Black Mirror".

Multimedia

W piątym sezonie serialu "Czarne lustro" Charlie Brooker i Annabel Jones przedstawią trzy zupełnie nowe historie. O czym będzie nowe "Black Mirror"? W sieci pojawiły się już krótkie opisy odcinków, zdjęcia oraz zwiastuny. Premiera 5. sezonu "Black Mirror" już 5 czerwca na Netflix!

"Black Mirror" odcinek 1. pt. "Smithereens"

Kierowca taksówki działa według ściśle określonego planu do momentu, gdy wszystko wymyka mu się spod kontroli i znajduje się w samym centrum niefortunnych wydarzeń.
Obsada: Andrew Scott, Damson Idris, Topher Grace

"Black Mirror" odcinek 2. pt. “Rachel, Jack and Ashley, too”

Samotna nastolatka pragnie zbliżyć się do swojej ulubionej gwiazdą popu, której życie nie jest aż tak różowe, jak się wydaje…
Obsada: Miley Cyrus, Angourie Rice, Madison Davenport

"Black Mirror" odcinek 3. "Striking vipers"

Dawni znajomi ze studiów spotykają się po latach, wywołując serię wydarzeń, które mogą na zawsze zmienić ich życie.
Obsada: Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Ludi Lin

Zwiastun kolejnego niemieckiego serialu Netflixa! Dorówna popularności "Dark"?Zobacz więcej

"Czarne lustro" to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon — czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker, zaś jego producentami wykonawczymi są Charlie Brooker i Annabel Jones.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×