"Czarne lustro". Pamiętacie "Black Mirror"? Twórcy serialu Netfliksa planują spin-off jednego z najlepszych odcinków!

"Czarne lustro" to jeden z najciekawszych i najbardziej oryginalnych seriali dostępnych na Netfliksie. W sieci pojawiły się doniesienia, że twórcy pracują nad produkcją spin-offu jednego z najlepiej ocenianych odcinków!

Multimedia

Spin-off "Black Mirror"

Po raz ostatni mieliśmy okazję oglądać nowe odcinki serialu "Czarne lustro" w 2019 roku. Od tego czasu regularnie powracają pytania o ewentualne powstanie 6. sezonu serii, jednak póki co, wciąż nic nie wiadomo na ten temat. Pocieszeniem mogą być w tej sytuacji nieoficjalne informacje, jakimi podzielił się portal Giant Freakin Robot. Według anonimowego źródła, na które powołuje się portal, właśnie powstaje spin-off odcinka "USS Callister", będącego specyficzną parodią kultowego "Star Treka".

Regé-Jean Page przyznał, że nagie sceny nie były dla niego łatwe!Zobacz więcej

Już w 2019 roku, jeden z aktorów grający w odcinku "USS Callister", Jimmi Simpson, zapowiadał, że twórcy poważnie rozważają powstanie spin-offu.

– Powiem nieoficjalnie, że zawsze o tym rozmawialiśmy. Charlie [Brooker, twórca "Czarnego lustra"] mi powiedział, że ma świetne pomysły – trzymam go za słowo. Powiedział też, że to jego ulubiony odcinek i że chce, żeby żył dalej – podkreślał aktor.

"Czarne lustro" - o serialu

"Czarne lustro” to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia.

Serial powróci jeszcze tego lata! Zobacz zwiastunZobacz więcej

W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon — czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku.

Serial "Czarne lustro" znajdziecie na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • do Monika (gość)

    Monika się,... bzyka...

    20.06.2021 11:51
  • Gość (gość)

    Akurat ten odcinek jest jednym z najnudniejszych

    19.06.2021 16:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×