"Czarnobyl". Czy będzie 2. sezon? Twórca serialu odpowiada stanowczo!

Czy będzie 2. sezon "Czarnobyla"? Dla niektórych to pytanie jest bez sensu, inni mają jednak nadzieję, że twórcy serialu zdecydują się na kontynuację, tworząc być może alternatywną rzeczywistość. Jaka jest odpowiedź?

Multimedia

"Czarnoby" - czy będzie 2. sezon?

"Czarnobyl" okazał się hitem HBO. W założeniu twórców miał to był miniserial, stanowiący zamkniętą całość. Znamy jednak z historii wiele seriali, które mimo początkowych zapewnień o braku kontynuacji, doczekały się kolejnych sezonów. Jak będzie w przypadku "Czarnobyla"?

"Czarnobyl" lepszy od "Gry o tron"! Tak ocenili internauci! [TOP20]Zobacz więcej

Twórca serialu, Craig Mazin stanowczo wypowiedział się na temat ewentualnej kontynuacji "Czarnobyla". Nie ma wątpliwości, że ta historia nie będzie miała swojego serialowego ciągu dalszego. Odpowiedź na pytanie "Czy będzie 2. sezon?" brzmi zatem: NIE.

Mazin nie wyklucza jednak dalszej współpracy z HBO. – Gdybym przyszedł do HBO i powiedział, że chcę robić kolejny sezon "Czarnobyla", tylko o innej tragedii, jak np. Bhopal, Fukushima czy coś w tym stylu, potrafię sobie wyobrazić, że pojawiłoby się zainteresowanie – wskazuje Mazin w rozmowie z serwisem Decider.

Twórca "Czarnobyla" podkreślił też, że wiedziałby, jak powinny wyglądać kolejne odcinki serialu. - Gdybym miał to kontynuować to w formie antologii, pewnie poruszyłbym inne śledztwo albo inny aspekt sowieckiego życia, bo to mnie fascynuje i ekscytuje - stwierdza Craig Mazin.

Jessie Buckley, czyli serialowa Ludmiła Ignatenko w życiu prywatnym wygląda zupełnie inaczej! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×