"Czarnobyl". Jessie Buckley, czyli serialowa Ludmiła Ignatenko prywatnie wygląda zupełnie inaczej! Jak zmieniła się do roli?

Jessie Buckley przeszła sporą metamorfozę do roli w serialu "Czarnobyl". Aktorka, która w hitowej produkcji HBO wcieliła się Ludmiłę Ignatenko musiała m.in. przefarbować włosy. Jessie Buckley w życiu prywatnym wygląda jednak zupełnie inaczej niż w serialu.

Multimedia

Jessie Buckley to urodzona 28 grudnia 1989 roku irlandzka aktorka i piosenkarka. Karierę rozpoczęła w 2008 roku próbując swoich sił w brytyjskim talent show „Do Do Anything”, w którym zajęła ostatecznie drugie miejsce. W 2013 roku ukończyła z tytułem licencjata aktorstwo na Królewskiej Akademii Sztuki Dramatycznej w Londynie. Przełomem w jej karierze okazała się rola Marii Bołkońskiej w serialowej adaptacji powieści Lwa Tołstoja "Wojna i pokój".

Nowe seriale fantasy. Poznaj 12 potencjalnych hitów w klimacie "Gry o tron"! Zobacz więcej

Następnie mogliśmy ją oglądać w filmie "Pod ciemnymi gwiazdami" oraz serialu "Tabu", w którym wcieliła się w młodą żonę ojca głównego bohatera - Lornę Bow. W 2019 roku Jessie Buckley powróciła na antenę HBO za sprawą serialu "Czarnobyl", przedstawiającego fabularyzowaną historię awarii elektrowni jądrowej na Ukrainie. Buckley wcieliła się w nim w postać Ludmiły Ignatenko, ciężarnej żony strażaka z Prypeci, który gasił pożar w elektrowni.

Zobacz, jak śpiewa Jessie Buckley

Serial "Czarnobył" okazał się wielkim hitem HBO. Produkcja po zaledwie trzech tygodniach od premiery w serwisie HBO GO pokonała takie hity jak "Breaking Bad" czy "Gra o tron" w zestawieniu najlepiej ocenianych seriali przez użytkowników serwisu IMDb.

Jessie Buckley do roli w "Czarnobylu" przeszła sporą metamorfozę. Jak aktorka prezentuje się w życiu prywatnym? Zobaczcie jej zdjęcia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×