"Czarnobyl". Kostiumy z serialu pomagają w walce z koronawirusem w Hiszpanii!

Hiszpańska firma produkująca kostiumy do produkcji filmowych i telewizyjnych przekazała kombinezony ochronne na walkę z koronawirusem. Wśród nich te z z głośnego serialu HBO pt. "Czarnobyl".

Multimedia

Peris Costumes, hiszpańska firma produkująca kostiumy filmowe wesprze walkę z koronawirusem. Do pracowników szpitali, komisariatów oraz domów opieki trafią maski i ubrania ochronne. Niektórych z nich używano na planach znanych produkcji, takich jak serial "Czarnobyl". Przekazane stroje zostały wzbogacone o odpowiednie materiały ochronne. Prezes firmy powiedział:

Nie zajmujemy się produkcją odzieży medycznej, ale teraz staramy się współpracować i pomóc w każdy możliwy sposób. Żyjemy koszmarem, w którym rzeczywistość przewyższa fikcję.

W Hiszpanii odnotowano już blisko 150 tys. przypadków zarażenia, a prawie 15 tysięcy osób zmarło.

Postacie historyczne kontra bohaterowie serialu HBO. Podobieństwo w niektórych przypadkach jest uderzające!Zobacz więcej

Na podobny gest zdobyli się jakiś czas temu twórcy popularnych seriali medycznych w Stanach Zjednoczonych, którzy również przyłączyli się do walki z wirusem i przekazali szpitalom artykuły medyczne z planów. Najpotrzebniejsze trafiły do placówek w Los Angeles, Waszyngtonie i Vancouver.

Zobacz galerię

Źródło: RUPTLY, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×