„Czarnobyl”. Para zafascynowana serialem HBO odszykowała mieszkanie po dziadkach. Teraz można je wynająć!

Popularność serialu "Czarnobyl" miała gigantyczny wpływ na rozwój turystyki w Strefie Wykluczenia wokół Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej, ale nie tylko wycieczki w miejsce katastrofy cieszą się dużym zainteresowaniem. Para zafascynowana serialem HBO postanowiła "odpicować" mieszkanie po dziadkach, które można teraz wynająć! Zobaczcie, jak wygląda mieszkalny lokal w klimacie serialu HBO!

Multimedia

Serial "Czarnobyl" znacząco przyczynił się do wzrostu turystyki w Strefie Wykluczenia wokół Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej. Wielu fanów produkcji HBO pragnie bowiem na własne oczy zobaczyć miejsce awarii reaktora jądrowego. Jednak nie tylko wycieczki w miejsce katastrofy cieszą się dużym zainteresowaniem. Popularność zaczynają zdobywać również mieszkania do wynajęcia, które stylistyką nawiązują do lat 80. i serialu „Czarnobyl”.

Twórca serialu apeluje do odwiedzających Strefę Wykluczenia. Niektórzy za nic mają powagę tego miejsca!Zobacz więcej

Młoda para, zafascynowana produkcją HBO postanowiła „odpicować” mieszkanie po dziadkach, które można teraz wynająć. Linas i Rasa pochodzą z Wilna i mieszkają na osiedlu, na którym kręcono doceniony przez widzów na całym świecie serial "Czarnobyl". Na jednym ujęć z produkcji HBO zobaczyli nawet swój balkon!

Mieszkanie należało do dziadków chłopaka od ponad 40 lat. Wnętrze niewiele się zmieniło, ale para postanowiła urozmaicić je autentycznymi pamiątkami. Teraz każdy może przenieść się w czasie do lat 80. i wynająć mieszkanie przez Airbnb.

W galerii możecie sprawdzić, jak wygląda mieszkanie utrzymane w klimacie serialu "Czarnobyl"!

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×