czarnobyl

"Czarnobyl". Rosjanie pokazali zwiastun własnego serialu o katastrofie w Czarnobylu! W komentarzach burza! Rosyjscy internauci są wściekli!

Jak zapowiedzieli, tak zrobili. Rosjanie zaprezentowali w sieci zwiastun własnego serialu o katastrofie w Czarnobylu, który trafi na antenę stacji NTV jeszcze w tym roku. W komentarzach pod trailerem rozpętała się burza! Rosyjscy widzowie twierdzą, że zapowiedź ich rodzimej produkcji to doskonała parodia „Czarnobyla” od HBO.

26.07.2019Czarnobyl

„Czarnobyl”. Para zafascynowana serialem HBO odszykowała mieszkanie po dziadkach. Teraz można je wynająć!

Popularność serialu "Czarnobyl" miała gigantyczny wpływ na rozwój turystyki w Strefie Wykluczenia wokół Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej, ale nie tylko wycieczki w miejsce katastrofy cieszą się dużym zainteresowaniem. Para zafascynowana serialem HBO postanowiła "odpicować" mieszkanie po dziadkach, które można teraz wynająć! Zobaczcie, jak wygląda mieszkalny lokal w klimacie serialu HBO!

19.07.2019Czarnobyl

"Czarnobyl". Twórca serialu HBO apeluje do widzów odwiedzających Strefę Wykluczenia. Niektórzy za nic mają powagę tego miejsca!

Serial "Czarnobyl" gwałtownie wpłynął na rozwój turystyki w Strefie Wykluczenia wokół Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej. Wielu fanów produkcji HBO pragnie na własne oczy zobaczyć miejsce awarii reaktora jądrowego. Niestety niektórzy nie potrafią się tam zachować! Zauważył to twórca serialu HBO, który apeluje teraz do widzów o szacunek i godne zachowanie w miejscu tragedii.

12.06.2019Czarnobyl

"Czarnobyl". Aktorzy serialu HBO prywatnie. Jak wyglądają bez charakteryzacji? Sprawdź, kto najbardziej zmienił się do roli!

Serial "Czarnobyl" podbił serca widzów nie tylko za sprawą poruszającej historii. Świetne kreacje aktorskie z pewnością przyczyniły się do ogromnego sukcesu produkcji HBO. Część aktorów spędziła długie godziny w charakteryzatorni, aby dostać "nową" twarz, dzięki której mogli wiernie odtworzyć graną przez siebie postać. Kto najbardziej zmienił się do roli? Zobacz, jak aktorzy z serialu "Czarnobyl" wyglądają prywatnie!

07.06.2019Czarnobyl

"Czarnobyl". Postacie historyczne kontra bohaterowie serialu HBO. Podobieństwo w niektórych przypadkach jest uderzające!

W serialu "Czarnobyl" śledzimy losy ludzi, których życie radykalnie zmieniło się 26 kwietnia 1986 roku, po awarii elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Miniserial HBO to fabularyzowana opowieść, ale nie mogło w niej zabraknąć postaci historycznych. Jeśli zastanawiasz się, w jakim stopniu aktorzy grający w serialu "Czarnobyl" zostali upodobnieni przez charakteryzatorów do rzeczywistych wizerunków osób uczestniczących w wydarzeniach z tamtych lat, to przychodzimy z pomocą. Sprawdź nasz zestawienie: postacie historyczne kontra bohaterowie serialu HBO!

07.06.2019Czarnobyl

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×