"Czarny mercedes". Linda, Żmijewski, Seweryn i Dębska w zwiastunie najnowszego filmu Janusza Majewskiego!

Do sieci właśnie trafił oficjalny zwiastun kryminału "Czarny Mercedes" w reżyserii Janusza Majewskiego. W obsadzie filmu znaleźli się doskonali aktorzy na czele z Arturem Żmijewskim, Bogusławem Lindą, Andrzejem Zielińskim i Marią Dębską. Sensacyjna opowieść o miłości i zbrodni pojawi się na ekranach kin 4. października. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Czarny Mercedes" jest ekranizacją powieści Janusza Majewskiego pod tym samym tytułem. To pełna napięcia i zwrotów akcji opowieść sensacyjna o miłości, zbrodni i zabójczej namiętności, rozgrywająca się w odtworzonej z największą starannością scenerii okupowanej Warszawy i Zakopanego. W gwiazdorskiej obsadzie znaleźli się m.in. Artur Żmijewski, Andrzej Zieliński, Maria Dębska, Aleksandar Milićević, Bogusław Linda, Marcel Sabat, Sonia Bohosiewicz, Danuta Stenka, Natalia Rybicka, Izabela Dąbrowska, Andrzej Seweryn, Marian Opania, Wiktor Zborowski. Za scenariusz oraz reżyserię odpowiada Janusz Majewski.

Bracia Mroczek kontra Sebastian Fabijański! Co się stało?Zobacz więcej

Warszawa, czerwiec 1942 roku. W podejrzanych okolicznościach zostaje zamordowana Aneta (Maria Dębska) żona szanowanego adwokata – Karola Holzera (Artur Żmijewski). Sprawę tajemniczego zabójstwa próbuje rozwikłać nadkomisarz Rafał Król (Andrzej Zieliński), funkcjonariusz współpracującej z Niemcami Granatowej Policji, a równocześnie zaprzysiężony żołnierz polskiego podziemia. Kolejne tropy mnożą podejrzenia i ujawniają głęboko skrywane sekrety zmarłej oraz niejasne powiązania Holzera z wysoko postawionym oficerem SS – Maximilianem Grafem von Fleckensteinem (Aleksandar Milićević). Czy nadkomisarz Król, który znajduje nieoczekiwanego sojusznika w osobie dowódcy Gestapo – Ernsta Kluge (Bogusław Linda), zdoła odnaleźć mordercę kobiety, zanim ten ponownie przeleje krew?

Oficjalny zwiastun filmu o Marszałku. Niesamowita przemiana Borysa Szyca! Zobacz więcej

Zobacz galerię

"CZARNY MERCEDES" W KINACH OD 4 PAŹDZIERNIKA

Komentarze

Skomentuj
  • Mariusz (gość)

    akurat dorobek Pana Majewskiego jest mi bardzo bliski. Ciekaw jestem jak jego ekspresja zmieniła się w relacji do wcześniejszych filmów

    11.09.2019 14:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×