"Czarny Mercedes". Maria Dębska błyszczy na premierze nowego filmu Janusza Majewskiego. Kto jeszcze się pojawił?

"Czarny Mercedes" to nowy film Janusza Majewskiego, którego uroczysta premiera odbyła się 30 września w Multikinie w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy. Na czerwonym dywanie błyszczała przede wszystkim Maria Dębska. Kto jeszcze się pojawił?

Multimedia

Maria Dębska na premierze filmu "Czarny Mercedes"

Na uroczystej premierze nowego filmu Janusza Majewskiego nie brakowało gwiazd. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Maria Dębska i Artur Żmijewski, którzy grają w "Czarny Mercedesie" główne role. Na ekranie pojawią się także m.in. Andrzej Seweryn, Bogusław Linda i Andrzej Zieliński. Film w kinach od 4 października.

Linda, Żmijewski, Seweryn i Dębska w zwiastunie najnowszego filmu Janusza Majewskiego! Zobacz więcej

Maria Dębska gra ofiarę morderstwa - żonę, szanowanego adwokata Karola Holzera (Artur Żmijewski). Po jej śmierci okazuje się, że miała sporo do ukrycia. Jej mąż również nie jest krystalicznie czysty. Dębską możemy oglądać także m.in. w serialach "W rytmie serca" i "Wojenne dziewczyny". Na czerwonym dywanie towarzyszył jej życiowy partner, także aktor - Marcin Bosak.

"Czarny Mercedes"? - o czym jest?

W podejrzanych okolicznościach zostaje zamordowana Aneta (Maria Dębska) – piękna żona szanowanego adwokata Karola Holzera (Artur Żmijewski). Sprawę tajemniczego zabójstwa próbuje rozwikłać nadkomisarz Rafał Król (Andrzej Zieliński), funkcjonariusz współpracującej podczas okupacji z Niemcami Granatowej Policji. Kolejne tropy mnożą podejrzenia i ujawniają głęboko skrywane sekrety zmarłej oraz niejasne powiązania jej męża z wysoko postawionym oficerem SS (Aleksandar Milićević).

Wśród podejrzanych znajduje się także nieco ekscentryczny hrabia Leon Przewiedzki (Andrzej Seweryn), który ma w zwyczaju podglądanie osób obecnych w mieszkaniu adwokata, szczególnie kobiet. W toku śledztwa, nadkomisarz Król znajduje nieoczekiwanego sojusznika w osobie radcy niemieckiej policji kryminalnej – Ernsta Kluge (Bogusław Linda). Sytuacja Holzera staje się coraz bardziej niebezpieczna, tymczasem znajdujący się na wolności morderca jest być może o krok od popełnienia kolejnej zbrodni.

Maria Dębska - kim jest odtwórczyni roli Weroniki z serialu Polsatu? Co o niej wiemy? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kalina (gość)

    Świetnie Dębska wypadła w filmie. Jeszcze w tej otoczce retrospektyw, dodało jej to uroku

    05.10.2019 13:55
  • Zofka (gość)

    Premiera bardzo udana. Świetny film, wspaniała gra Dębskiej! Tak trzymać! :)

    01.10.2019 21:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×