"Czarny poniedziałek". Nie całkiem poważna historia krachu na nowojorskiej giełdzie! Kiedy premiera? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Nowa produkcja HBO przedstawiająca losy grupy outsiderów, którzy w drugiej połowie lat osiemdziesiątych przejęli klub oldboyów z Wall Street i doprowadzili do krachu na nowojorskiej giełdzie. Chcesz się dowiedzieć, co tak naprawdę wydarzyło się 19 października 1987 roku? Oglądaj "Czarny poniedziałek"!

Multimedia

"Czarny poniedziałek" odcinek 1. w poniedziałek, 21.01.2019 o godz. 21:40 w HBO! - sprawdź program tv

19 października 1987 roku przeszedł do historii jako Czarny Poniedziałek. Tego dnia przez globalne rynki przetoczył się jeden z największych krachów po II wojnie światowej, a giełda na Wall Street odnotowała największą dzienną stratę w historii. Nikt nie wiedział, co było przyczyną tych zdarzeń… do czasu.

Lista nowych seriali i kontynuacji HBO i HBO GO na 2019 rok! [DATY PREMIER, ZWIASTUNY]Zobacz więcej

Serial opowiada o grupie outsiderów, którzy przejęli klub oldboyów z Wall Street i doprowadzili do upadku największego na świecie systemu finansowego. Doskonały serial komediowy z nominowanym do Oscara Donem Cheadle'em ("Hotel Ruanda"), Andrew Rannellsem (serial "Dziewczyny") i Reginą Hall ("Stracone nadzieje") w rolach głównych. Kapitalnie skrojone postacie, wciągająca fabuła oraz świeże poczucie humoru nie pozwalają przejść obok produkcji, której twórcami są Jordan Cahan ("Dziewczyna mojego kumpla") oraz David Caspe (serial "Happy Endings").

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×