"Czas honoru" odc. 78, 24.11.2013, TVP2. ŚMIERĆ BRONKA!

Sprawdź, co się wydarzy w 78. odcinku "Czasu honoru", który zostanie wyemitowany w niedzielę 24 listopada o godz. 21.10 w TVP2!

Multimedia

W "Czas honoru" odc. 78, który będzie finałem 6. sezonu serialu, Bronek (Maciej Zakościelny) z Woźniakiem (Mariusz Kiljan) chcą odnaleźć i zabić konfidenta Karkowskiego (Bartłomiej Kasprzykowski). W końcu udaje im się wpaść na jego trop.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: TVP SZUKA PIENIĘDZY NA "CZAS HONORU" "CZAS HONORU" LAUREATEM KONKURSU "STRAŻNIK PAMIĘCI"[/sc]

W "Czas honoru" odc. 78 Bronek i Woźniak zaskakują Karkowskiego w pobliżu starego magazynu. Mężczyzna nie zamierza poddać się bez walki, dlatego wykorzystuje moment nieuwagi Woźniaka i zabija go. Nie udaje mu się jednak zaskoczyć Woyciechowskiego, który oddaje strzał i zabija konfidenta. Jednak w tym momencie pojawia się Lars Rainer (Piotr Adamczyk), który strzela do Bronka od tyłu. Rana okazuje się śmiertelna i BRONEK UMIERA! - informuje serwis SuperSeriale.pl.

W "Czas honoru" odc. 78 długa nieobecność Bronka niepokoi Wandę (Magdalena Różczka), która prosi Władka (Jan Wieczorkowski) i Michała (Jakub Wesołowski) o pomoc. Mężczyźni docierają do starego magazynu, gdzie napotykają Rainera. Bez wahania, zabijają go, a po chwili odnajdują ciała Woyciechowskiego i Woźniaka...

"Czas honoru" odc. 78, 24.11.2013, TVP2, godz. 21.10

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×