Czego nauczy nas "Szkoła"? Na planie nowego serialu TVN [WIDEO]

Już od września rusza nowy serial TVN, "Szkoła". W reportażu "Dzień Dobry Wakacje" o produkcji opowiedzieli twórcy i aktorzy.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: SERIAL "SZKOŁA" OTWIERA DRZWI DO TRUDNO DOSTĘPNEGO ŚWIATA MŁODZIEŻY [WIDEO] NOWOŚCI W JESIENNEJ RAMÓWCE TVN [WIDEO]

- Młodzi ludzie nie przychodzą do szkoły uczyć się, tylko fajnie spędzać czas pomiędzy lekcjami - powiedziała Krystyna Lasoń, producentka serialu. - Staramy się, żeby te wszystkie sytuacje w serialu były autentyczne - dodała Dorota Godzic, która w serialu gra nauczycielkę matematyki.

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • vivienne (gość)

    Na początku przeszkadzała mi kiepska gra niektórych „aktorów”, ale tematyka szkolna jest mi bliska i dlatego oglądam regularnie.

    16.11.2014 18:17
  • Klara (gość)

    Czytałam, że na wiosnę będzie kręcona 2 edycja "Szkoły". Także na wiosnę będzie co oglądać po zajęciach :)

    16.11.2014 15:27
  • Inez (gość)

    Zgadza się, ale dobrze że pokazują takie sytuacje w serialu. Ciekawe czy będzie następna seria?

    14.11.2014 22:11
  • MaryśkaB (gość)

    Inez głodówki to wg. niektórych panienek najszybszy sposób na schudnięcie. Powiem wam, że jakby w szkole było chociaż kilka lekcji o zdrowym odżywianiu to wcale bym się nie obraziła, a i może komuś by rozum oświeciło. ;p

    14.11.2014 20:59
  • Moniaa (gość)

    No jasne że się zdarzają ale nikt o tym głośno nie mówi. A osobiście serial spoko sama oglądam.

    10.11.2014 20:59
  • Inez (gość)

    Grusia18 u mnie w szkole też są podobne sytuacje jak w serialu. U nas w szkole też była sytuacja, że pewna dziewczyna się głodziła. I tak się urządziła, że w szpitalu wylądowała.

    09.11.2014 21:06
  • grusia18 (gość)

    A takie sytuacje jak pokazują w serialu "Szkoła" zdarzają się tez u was?

    03.11.2014 22:33
  • rafcio (gość)

    Co racja to racja - taka jest szkoła-. Tytuł mi tylko nie leży . Powinien być "Dla rodziców" może by wreszcie zauważyli nas.

    30.10.2014 18:31
  • grusia18 (gość)

    Taka jest rzeczywistość w wielu szkołach i nikt nie zaprzeczy, że tak nie jest. Oglądacie od początku ?

    29.10.2014 17:35
  • karol (gość)

    Mi tam odpowiada taka forma pokazania rzeczywistości gimnazjum.

    26.10.2014 22:43
  • kinkaa (gość)

    w koncu jakis noramnalny program o rzecyzwistych problemach gimnazalistow

    26.10.2014 08:13
  • grusia18 (gość)

    Fajny jest ten serial. W końcu można zobaczyć jak wygląda prawdziwa szkoła. U mnie w klasie oglądamy to prawie wszyscy.

    25.10.2014 18:20