Czego nie wiecie o filmie "Jurassic World”

Wszystko wokół tego filmu jest gigantyczne - budżet, dinozaury i przede wszystkim oczekiwania widzów. Pierwszy zwiastun obejrzało ponad 60 milionów osób, na portalach społecznościowych fani przerzucają się nowymi informacjami na temat filmu...

Multimedia

  1. „Jurassic World” wchodzi do kin dokładnie 22 lata po premierze „Jurassic Park”, który zadebiutował w kinach 11 czerwca 1993 roku.

  2. Twórcy „Jurassic World”, zafascynowani pierwszym filmem z serii, starali się oddać hołd „Jurassic Park”. Dla grającego w filmie główną rolę Chrisa Pratta „Jurassic Park” był pierwszym filmem, jaki obejrzał w kinie.

  3. Budżet „Jurassic Park” wyniósł 63 miliony dolarów. Film zarobił na całym świecie ponad miliard dolarów, przebijając poprzedni rekord najbardziej dochodowych filmów w historii, który należał do filmu „E.T.”, również w reżyserii Stevena Spielberga. Budżet „Jurassic World” przekroczył 150 milionów dolarów.

CZYTAJ TAKŻE: DINOZAURY WRACAJĄ. "JURASSIC WORLD" W KINACH OD 12 CZERWCA [WIDEO]

  1. Reżyserem „Jurassic Park”, a więc pierwszej części serii, jest Steven Spielberg, który jest producentem wykonawczym „Jurassic World”. Spielberg widział już nowy film: - Oglądając "Jurassic World", mam nieodparte wrażenie, że oto idea Jurassic Park" właśnie stała się rzeczywistością. Otrzymaliśmy prawdziwy park tematyczny poświęcony dinozaurom, które powstały dzięki cudowi genetyki. To spełnienie snu Crichtona. Realizacja marzenia, którą dziś może zobaczyć publiczność.

  2. „Jurassic Park” uchodzi za jeden z najważniejszych filmów w historii. Efekty specjalne, które mogliśmy podziwiać, zrewolucjonizowały kino akcji. Twórcy „Jurassic World” zapowiadają, że również ich film otworzy nowy rozdział kinematografii.

  3. W „Jurassic World” zobaczymy znanego z trzech pierwszych części filmu „T-Rexa”.

  4. „Jurassic World” jest bezpośrednią kontynuacją „Jurassic Park”. Twórcy nie odnoszą się do drugiej i trzeciej części, a więc do „Zaginionego świata: Jurassic Park” oraz „Jurassic Park III”.

  5. Premierze „Jurassic World” towarzyszy gra komputerowa „Lego Jurassic World”, w sklepach dostępne będą również klocki LEGO wzorowane na filmie oraz seria unikatowych zabawek inspirowanych produkcją.

FILM https//youtu.be/i4aaL327kQ8

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×