"Czerwona królowa" odcinek 10. Barski zmusza Reginę, aby zbliżyła się do angielskiego dyplomaty! Będzie musiała się z nim przespać? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 10. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Czerwona królowa". Barski zmusza Reginę, aby zbliżyła się do angielskiego dyplomaty! Będzie musiała się z nim przespać? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 10. odcinku "Czerwonej królowej"!

Multimedia

"Czerwona królowa" odcinek 10 - premiera we wtorek, 10 listopada, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

W 10. odcinku serialu "Czerwona królowa" Regina zgadza się na spotkania z angielskim dyplomatą. Żeby poradzić sobie z obrzydzeniem, przyjmuje tabletki, które podsuwa jej Barski. Jej rozstrój nerwowy pogłębia się, a wspomnienia z domu rodzinnego i nowe, przymusowe zadania przyprawiają Reginę o głęboką depresję.

Regina nie chce wybaczyć mężowi zdrady! Lew Barski zostaje aresztowany przez KGB!Zobacz więcej

W końcu Regina decyduje się na wyjazd do Dubicy, do matki. Tam dowiaduje się, że kobieta zmarła. Córka czuje się winna śmierci zarówno ojca, jak i matki. Nie daje sobie też rady ze śledzeniem angielskiego dyplomaty.

OGLĄDAJ seriale ONLINE w TVP VOD

Nad grobem Augusty Leontiewny, przy której przeżyła najlepsze chwile swego życia, spotyka jej wnuka Wołodię. Załamana opowiada mu o swoich problemach. Wołodia sprawia, że KGB przestaje się nią interesować. Regina próbuje pogodzić się z mężem i zachodzi w upragnioną ciążę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ania (gość)

  Piękny serial ale dlaczego Wolodia się zastrzelił?

  25.11.2020 01:02
 • Scytka (gość)

  Piękna jest ta Regina i ciekawy serial, Ale co ona widziała w tym LWIE::::???? Nie wiem.

  17.11.2020 18:29
 • grazka (gość)

  piekny seriäl.

  11.11.2020 09:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×