"Czerwona królowa" odcinek 3. Tatiana pomaga Reginie zrobić nielegalną aborcję! Regina zostaje usunięta z Komsomołu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 3. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu pt. "Czerwona królowa". Emocji nie zabraknie! Tatiana pomaga Reginie zrobić nielegalną aborcję! Regina zostaje usunięta z Komsomołu! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 3. odcinku "Czerwonej królowej"!

Multimedia

"Czerwona królowa" odcinek 3 - premiera we wtorek, 22 września, o godzinie 21:50 na antenie TVP 2

W 3. odcinku serialu "Czerwona królowa" Regina chciałaby urodzić dziecko, ale Tatiana przekonuje ją, że jako samotna matka zostałaby usunięta z Komsomołu i z uczelni za niemoralne zachowanie, a co za tym idzie pozbawiona wszelkich środków do życia. Pomaga jej dokonać nielegalnego zabiegu.

Regina zachodzi w ciążę z Wołodią! Będzie musiała zrobić aborcję?Zobacz więcej

Regina wyprowadza się od Augusty i zrywa z nią kontakt. Tatiana zabiera Reginę na bikiniarską imprezę. W drodze powrotnej dziewczyna zostaje napadnięta przez aktywistów polujących na bikiniarzy. Próbuje ją ratować James, czarnoskóry pół - Amerykanin, ale sam zostaje dotkliwie pobity. Regina i James trafiają do aresztu. Uwalnia ich matka Jamesa, Wiera Arałowa, która jest ważną osobą w radzieckiej modzie.

Regina zostaje usunięta z Komsomołu pozostaje jednak na uczelni. Arałowa proponuje Reginie pracę modelki. Ta jednak odrzuca propozycję. Uważa bowiem, że z jej wykształceniem i umiejętnościami praca modelki jest poniżej jej ambicji. Ma nadzieję na ciekawą pracę ekonomisty przy produkcji filmów. Zaczyna nudne i wyczerpujące zajęcie w dziale księgowości w studiu filmowym. Christian Dior przyjeżdża do Moskwy z pokazem mody. Czekając na bilet Regina poznaje znanego artystę, Lwa Barskiego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×