cześć tereska recenzja

Przeczytaj także:

„Cześć, Tereska”. Aleksandra Gietner miała szansę podbić Hollywood. Zamiast kariery wybrała upadek i więzienie

Jednym z najbardziej wstrząsających polskich filmów jest „Cześć, Tereska” w reżyserii Roberta Glińskiego z 2001 roku. Czarno-biała produkcja zszokowała opinię publiczną, bezceremonialnie wpychając widzów w bezlitosny świat polskich blokowisk, gdzie pogoń za marzeniami zderzała się z patologią. Brutalnie ukazywała, jak łatwo było przegrać walkę o samego siebie. Paradoksalnie, o tym właśnie przekonała się tytułowa Tereska...

09.11.2022Cześć Tereska

"Rolnik szuka żony 8". Adam Dzieżyc pokazał zdjęcie z randki. W komentarzach fani domyślają się, z kim spotkał się kandydat Kamili

Chociaż Kamila Boś i Adam Dzieżyc zbliżyli się do siebie na planie programu "Rolnik szuka żony", to jednak nie stworzyli prawdziwej relacji. Ich fani zastanawiają się, czy uczestnicy programu odnaleźli swoje drugie połówki. Teraz kandydat rolniczki opublikował zdjęcie z randki. Internauci spekulują, z kim spotkał się mężczyzna.

16.12.2021Rolnik szuka żony

"Koniec świata, czyli kogel-mogel 4". Ostatnia rola Krzysztofa Kiersznowskiego. Zagrał w kontynuacji kultowej komedii! W obsadzie również zmarły Paweł Nowisz!

Śmierć Krzysztofa Kiersznowskiego była szokiem dla wszystkich. Kiersznowski był jednym z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych polskich aktorów, który stworzył kilka kreacji zasługujących na miano kultowych. Na swoją premierę wciąż czeka ostatni film z udziałem Krzysztofa Kiersznowskiego.

28.10.2021Koniec świata czyli kogel-mogel 4

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×