"Cztery wesela i pogrzeb". Andie MacDowell i gwiazda "Gry o tron" w obsadzie nowego serialu! [ZDJĘCIA]

Znamy obsadę nowego serialu "Cztery wesela i pogrzeb", wśród aktorów jest Andie MacDowell i gwiazda "Gry o tron"! Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Cztery wesela i pogrzeb" powracają jako serial!

Film "Cztery wesela i pogrzeb" z 1994 roku zyskał już miano kultowej komedii romantycznej, a Andie MacDowell i Hugh Grant odgrywający główne role zdobyli serca widzów! Po ponad dwudziestu latach powstaje serial na kanwie komedii. Produkcją zajmuje się platforma Hulu, odpowiedzialna między innymi za poruszającą "Opowieść podręcznej".

Powstanie serial na podstawie kultowej komedii romantycznej [WIDEO]Zobacz więcej

Wiadomo już, że w jednej z ról zobaczymy Andie MacDowell, która wystąpiła w oryginale. Co ciekawe, nie wcieli się ponownie w rolę Carrie, a w panią Howard, matkę jednej z bohaterek, Ainsley. Czy będzie równie hipnotyzująca co w filmie sprzed lat?

Nowa odsłona "Czterech wesel...", opiera się na formule znanej z oryginału i będzie opowiadać o czwórce przyjaciół, którzy spotykają się w Londynie na zapowiadającym się bajecznym ślubie. Seria pomyłek i skandali zaburzy ten dzień i zapewni widzom rozrywkę na wiele odcinków. Twórcami serialu są Mindy Kaling i Matt Warburton, odpowiedzialni za między innymi "Świat według Mindy".

Jak wyglądała praca nad filmem "Cztery wesela i pogrzeb?" [WIDEO]Zobacz więcej

"Cztery wesela i pogrzeb" - obsada

Obok niekwestionowanej gwiazdy, jaką jest Andie MacDowell, w serialu zobaczymy także Brandona Mychala Smitha ("Randka z gwiazdą") jako Craiga, Rebeccę Rittenhouse ("Braterstwo czerwonej opaski") jako Ainsley oraz John Reynolds ("Stranger Things"). Czwartą z grupy przyjaciół, Mayę, zagra wschodząca gwiazda "Gry o tron" Nathalie Emmanuel!

Zobacz galerię

Źródło: cover video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×