"Cztery wesela". Która panna młoda okaże się najlepsza? Ruszyło nowe show telewizji Polsat

Dobra mina ponad wszystko? Czy szczerość i autentyczność? Bohaterki „Czterech wesel”, najnowszego programu Polsatu, bywają wobec siebie krytyczne, ale zdarzają się także chwile, gdy zapominają o rywalizacji. Łączy je przecież tak wiele – każda rozpoczyna nowy rozdział w życiu. Która panna młoda okaże się najlepsza w ślubnej rywalizacji, przekonamy się już 9 stycznia o godz. 20:05 w Polsacie.

Multimedia

"Cztery wesela" od 2.02.2020, w czwartki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Spokojna i stonowana Kasia jest wymagająca i krytyczna. Oczywiście szczególnie wtedy gdy chodzi o konkurentki programu „Cztery wesela”. Jako pierwsza zaprosi na ślub w stylu glamour. Królować będzie elegancja i szyk. A skoro o szyku mowa, to… panna młoda wystąpi aż w dwóch sukniach ślubnych! Sonia ceni luz i swobodę, a jej wesele w stylu hawajskim tylko to potwierdzi. Uroczystości odbędą się na świeżym powietrzu pod gołym niebem z trawą zamiast parkietu.

Poznaj uczestniczki nowego programu Polsatu. Która z nich zorganizuje wesele jak z bajki?Zobacz więcej

Pierwszy taniec państwo młodzi odtańczą na boso! Katarzyna to perfekcjonistka w każdym calu, która ufa jedynie sobie. Dlatego większość czynności przedweselnych wykona samodzielnie – m.in. wszelkie dekoracje w kościele i na sali. Zamierza także sama się pomalować i uczesać. Anastazja pochodzi z Ukrainy. Na jej weselu pojawią się elementy kultury i tradycji ukraińskiej, jak np. przekazanie przez matki pary młodej rodzinnego ognia. Bardziej niż na wygranej zależy jej na dobrych relacjach pomiędzy pozostałymi uczestniczkami.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×