Czwarta edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" jesienią 2015 w Polsacie

Rozpoczęły się poszukiwania uczestników do 4. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Show zostanie wyemitowane jesienią 2015 r. w Polsacie.

Multimedia

Polsat przygotowuje się do realizacji 4. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Ruszyły właśnie poszukiwania uczestników show, a zdjęcia rozpoczną się latem.

CZYTAJ TAKŻE: WSZYSTKIE WCIELENIA STEFANO TERRAZZINO W "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" [ZDJĘCIA] STEFANO TERRAZZINO: PO ZWYCIĘSTWIE W "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" PRZESTANO MNIE SZUFLADKOWAĆ [WIDEO]

Program oparty jest na hiszpańskim formacie "Your face sounds familiar". Polega na tym, że aktorzy i wokaliści wcielają się w gwiazdy muzyki z całego świata, naśladując nie tylko ich śpiew, ale też ruch sceniczny i upodobniając się do nich wizerunkowo.

Poprzednie edycje w Polsacie wygrali: Katarzyna Skrzynecka, Marek Kaliszuk i Stefano Terrazzino. Gospodarzami show są Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, a w jury zasiadają Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka (od 2. edycji), Paweł Królikowski i Dj Adamus.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×