Czwarty sezon serialu „Dawno, dawno temu” na kanale FOX

Mistrzowie opowieści Edward Kitsis i Adam Horowitz („Zagubieni”, „Tron: Dziedzictwo”) zapraszają wszystkich do Storybrooke, w stanie Maine, małego, pełnego magii miasteczka, którego z pewnością nie znajdziecie na żadnej mapie. Premiera 4. sezonu "Dawno, dawno temu" 4.01.2015 w FOX.

Multimedia

Sezon czwarty „Dawno, dawno temu” przywita widzów jeszcze większą dawką zaczarowanych historii oraz ulubionych bohaterów. W Stroybrooke pojawi się nieco przestraszona i zdezorientowana Elsa (Georgina Haig, „The Sapphires: Muzyka duszy”), która w obawie przed intencjami mieszkańców miasteczka będzie zmuszona skorzystać z pomocy stworzonego przez siebie potężnego, śnieżnego potwora.

Fani „Krainy lodu” mogą cieszyć się podwójnie, bowiem na ekranie, oprócz Elsy, pojawi się również jej siostra – Anna (Elizabeth Lail), oraz ukochany Anny – Kristoff (Scott Michael Coster, „Californication”). Młodsza z sióstr nie byłaby sobą, gdyby nie wpakowała się w jakieś tarapaty, dlatego gdy dowiaduje się, że jej nieżyjący już rodzice stracili życie podczas podróży do tajemniczego miejsca, które może być powiązane z lodowymi mocami Elsy, Anna za wszelką cenę, nie bacząc na niebezpieczeństwa, postanawia dokończyć ich misję. Tymczasem Kapitan Hak (Colin O’Donoghue, „Rytuał”) i Emma (Jennifer Morrison, „Dr House”) borykają się z problemami w związku. Także Pan Gold (Robert Carlyle, „Trainspotting”) przeżywa wewnętrze rozdarcie i waha się nad powierzeniem Belli (Emile de Ravin, „Zagubieni”) kontroli nad magicznym sztyletem. Czy rzeczywiście powinien oddać ukochanej pod opiekę przedmiot za sprawą, którego staje się Mrocznym? Czy to nie zagrozi bezpieczeństwu całego Storybrooke?

PREMIERA: NIEDZIELA, 4 STYCZNIA, GODZ. 20:05 (DWUODCINKOWA PREMIERA)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×