Czy będzie 3. sezon serialu "Krew z krwi"?

Nadszedł dzień emisji ostatniego odcinka serialu "Krew z krwi 2". Czy widzowie doczekają się trzeciej serii?

Multimedia

Serial "Krew z krwi", oparty na holenderskim formacie "Penoza" zyskał w Polsce sporą rzeszę fanów. Historia Carmen (Agata Kulesza), uwikłanej w mafijne porachunki córki byłego bossa mafii, co tydzień przyciąga przed telewizory ponad milion widzów.

CZYTAJ TAKŻE: KIM JEST MAŁGORZATA KOZŁOWSKA - MŁODA GWIAZDA SERIALU "KREW Z KRWI"? "KREW Z KRWI" ODCINEK 10. S. 2. FINAŁOWE STARCIE CARMEN Z ROSIAKIEM!

Właśnie kończy się emisja drugiego sezonu serialu. Czy możemy spodziewać się kolejnej odsłony? - Na razie nie planujemy trzeciej serii tej produkcji, ale nie wykluczamy tego w przyszłości. To jest bardzo dobry serial, świetnie wyreżyserowany, zagrany - mówi dyrektor TVP2, Jerzy Kapuściński.

"Krew z krwi" został zrealizowany przy użyciu najnowszych technik – kamer RED i optyki filmowej z rejestracją obrazu w jakości 4K. Pierwszą serię wyreżyserował Xawery Żuławski. Reżyserią drugiej zajął się Jan Komasa. Na ekranie, oprócz znakomitej Agaty Kuleszy, pojawiają się m.in. Iza Kuna, Łukasz Simlat, Małgorzata Buczkowska, Jerzy Grałek, Iwona Bielska, Mariusz Bonaszewski, Ksawery Szlenkier, Maciej Musiał, Małgorzata Kozłowska i Natan Czyżewski.

Komentarze

Skomentuj
  • Beata (gość)

    To jest super serial! 10/10

    19.12.2017 14:47
  • tolek banan (gość)

    "Krew z krwi" został zrealizowany przy użyciu najnowszych technik – kamer RED i optyki filmowej z rejestracją obrazu w jakości 4K"....nasi filmowcy majac nawet najnowszy sprzet kreca filmy w jakosci rodem z PRL...sceny za ciemne, glos czesto niewyrazny, prawie belkot a "efety specjalne' to potrzasanie kamera zeby jak najmniej bylo widac....fuszerki.Fabula ogolnie rzecz biorac....srednia, scenarzysci nie wysilili sie.Bardzo sredni ten serial, no ale sa gorsze.

    03.05.2016 19:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×