Czy Cichopek się rozbierze?

Tego wymaga jej nowa rola.

Multimedia

Katarzyna, która gra jedną z głównych ról w filmie "Dancing 4 U", być może będzie musiała zaprezentować widzom swoje wdzięki. "Moja postać jest celebrytką, lekko trzpiotowatą, ale wyrazistą. Szczęśliwą prywatnie, bo ma męża i dziecko. Zadowoloną z życia zawodowego, ale nadal czekającą na swoją wielką szansę. Dostaje taką propozycję, ale niestety musi się rozebrać"- czytamy jej słowa w "Fakcie".

Czy Cichopek poświęci się dla roli? Rezultaty jej starań będziemy mogli podziwiać już latem tego roku. Ciekawe, czy ekipa "M jak miłość" poradzi sobie z pełnometrażową produkcją.

Czytaj także: Cichopek na Nowy Rok bez pracy! Znów na salonach!

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    wiesz Jola masz całkowitą rację co do tego i ona faktycznie nie jest taką dobrą aktorką :(:)

    14.02.2010 20:01
  • ... (gość)

    wiesz Jola masz całkowitą rację co do tego i ona faktycznie nie jest taką dobrą aktorką :(:)

    14.02.2010 20:01
  • jola (gość)

    czy musicie ją wsadzać do każdej produkcji ?? ona wcale nie jest taką dobra aktorka, naprawdę, jest w Polsce tyle dobrych aktorek, ale nie, wy musiecie Cichopkową zatrudniać wszędzie, dajcie już ludziom spokój i nie męczcie ich jej osoba :(

    14.02.2010 18:59
  • Kasia.s (gość)

    Ona jest głupia jak but z lewej nogi,a nawet głupsza!!!Ona robi wszystko ,aby mieć kasę!!!Cie kawę czy się rozbierze???Mi się wydaje ,ze tak bo jest porąbana....Zal mi jej!!!

    14.02.2010 18:12
  • arekarecki (gość)

    A ciekawe co pokarze jak nic niema następna sex karjere chce robić

    14.02.2010 14:49
  • do ADI (gość)

    bo ten kraj jest durny

    14.02.2010 12:12
  • ADI (gość)

    UUU..... Kati PROSZE BLAGAM NIE ROB TEGO I BEZ TEGO JESTES BEZNADZIEJNA.... nie wiem dlaczego w tym kraju najwiekszymi gwiazdorami sa pseudo aktorzy z tasiemcowatych i durnych seriali wylacznie dla kobiet!!!!!???

    14.02.2010 07:44
  • James Ryan (gość)

    ona to żenada bo nawet jej kobietą nie można nazwać za sto dolarów zabiła by męża dziecko i kogo by jeszcze trzeba było żeby tylko mieć kasę i sławę żal mi takich pseudo artystów zwłaszcza że nie skończyła nawet szkoły aktorskiej w Polsce tylko się wylansowuje gwiazdy Pytanie czy się rozbierze pewno i jej mąż ma G do powiedzenia liczy się tylko ona i jej głupie widzimisię Przykład to jaką szopę odwaliła jak rodziła byle sie koło niej coś działo Spodziewam się tego że tych szczerych słów admini nie umieszczą co mnie mówiąc szczerze nie zdziwi

    13.02.2010 22:47