Czy Doda poniżyła Edytę Górniak!?

Wiele było doniesień na temat udziału Edyty Górniak w nowym show Polsatu, Tylko nas dwoje.

Multimedia

W sobotę ostatecznie przekonaliśmy się, że gwiazda nie zasiądzie w fotelu czwartego jurora. Sądząc po tym, co powiedziała na początku pierwszego odcinka show, Doda, chyba tak będzie najlepiej.

W ubiegłym tygodniu pojawiały się informacje, że Górniak weźmie udział w programie pod warunkiem, że wypowiedzi Dody zostaną ocenzurowane. Trudno było w to uwierzyć, ale sądząc po tym co powiedziała w sobotę w programie na żywo Doda, nie można chyba się dziwić żądaniom Edyty. Ich wspólny udział w Tylko nas dwoje mógł się przecież skończyć awanturą na wizji.

Co takiego powiedziała Doda?

Edzia jest z nami! - wypaliła gwiazda.

I pewnie takie stwierdzenie nie wzbudziłoby żadnej sensacji, gdyby nie naga, czarnowłosa lalka Barbie, siedząca na bananie, umocowana do opaski Rabczewskiej.

Czytaj także: "Lubię samców alfa" Doda się wścieknie? Górniak zarobi więcej!

Komentarze

Skomentuj
 • Lena (gość)

  Andrzej hmm utalentowana hahah żal!!!! Hymnu niech się lepiej baba nauczy śpiewać gdyby nie było takich jurorów jak Doda itd to te programy byly by nudne. Kazdy by powiedzial hmm fajnie spiewalas ble ble ble...... O to chodzi zeby w programach był szum.......!!!

  17.03.2010 13:22
 • Honorek (gość)

  Dorota to oprócz urody i ŚPIEWU ma jeszcze wysokie IQ i znakomite celne wypowiedzi. Dziwię się Tym, którzy tego nie widzą. No cóż część ludzi głosuje również na Palikota i nie widzi morale Kaczyńskich. Tak już ten świat jest "zmajstrowany", że nie ważne kto "Bolek", a kto Piłsudski, byle był "dobrze" odbierany.

  16.03.2010 12:45
 • majka (gość)

  Prostaczka,wizerunek "poprawił"banan"

  15.03.2010 17:16
 • Andrzej (gość)

  Doda to pusta, bez talentu i klasy kobieta. Natomiast Edyta Górniak to najbardziej utalentowana wokalistaka w Polsce. Nasza duma narodowa:-)

  15.03.2010 16:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×