Czy Eliza i Trybson z "Warsaw Shore" są RAZEM?!

Czy Eliza i Trybson, bohaterowie reality show MTV "Warsaw Shore", są parą?!

Multimedia

Od początku trwania programu "Warsaw Shore" Trybson okazywał zainteresowanie Elizie, koleżance z Ekipy. Ta jednak długo ignorowała jego starania, dlatego wiele osób było zdziwionych, gdy w jednym z odcinków kamera zarejestrowała, jak para się całuje. Jak wygląda dzisiaj relacja Elizy i Trybsona? Co się stało, że początkowo niechętna dziewczyna dała się przekonać do kolegi z Ekipy?

ELIZA Z "WARSAW SHORE - EKIPA Z WARSZAWY" JEST W CIĄŻY Z TRYBSONEM?!

CZYTAJ TAKŻE: "PLAYBOY" NIE CHCE ROZBIERANYCH SESJI UCZESTNICZEK "WARSAW SHORE" TRYBSON Z "WARSAW SHORE" CHCIAŁBY WALCZYĆ W MMA Z NAJMANEM I BRUNEIKĄ

- Z biegiem czasu, gdy zauważyłam, gdy on zaczął się starać, tak naprawdę na każdej imprezie, jak słyszałam, co on do mnie mówi i widziałam, że nie odpuszcza, że za każdym razem, gdy coś źle zrobił lub powiedział, to przeprasza, to mi zaczęło na nim tak samo zależeć. I z biegiem czasu coraz bardziej, i tak naprawdę nakręciłam się na niego tak bardzo jak on na mnie na początku, i naprawdę mamy bardzo dobry kontakt, fajnie nam się razem układa. No można tak powiedzieć, że nawet coś więcej niż dobrze - powiedziała Eliza w wywiadzie dla Pudelek.tv.

Eliza odpowiedziała również na pytanie o to, czy jest w związku z Trybsonem.

- Czy jesteśmy w związku? Nie, nie jesteśmy w związku, ale zachowujemy się nieraz tak, jakbyśmy byli.

CZYTAJ TAKŻE: PROGRAM "WARSAW SHORE" BĘDZIE EMITOWANY W INNYCH KRAJACH! EWELINA Z "WARSAW SHORE" NIE PAMIĘTA, ŻE UPRAWIAŁA SEKS W PIERWSZYM ODCINKU!

Zdradziła jednak, że w przyszłości nie wyklucza żadnych scenariuszy. - Trybson nie byłby materiałem na męża, ale i tak go lubię. Ogólnie nie podchodzę tak do niego, że Trybson to tylko on, jedyny. Patrzę bardziej, jak jest teraz między nami, czy nam się teraz układa, a co będzie później, to nie wiem - powiedziała Pudelek.tv.

Komentarze

Skomentuj
  • WTF (gość)

    niewierze ze to czytalem

    14.01.2014 15:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×