Czy jest zabawką Kawulskiego!?

Wygląda na to, że Maciej Kawulski lubi porządny szpan. Modny sportowy samochód i piękna dziewczyna na siedzeniu obok. Czy tak ma wyglądać scenariusz na życie Edyty Herbuś?

Multimedia

Kawulski to zdecydowanie bardzo męski typ. Facet, który nie wstydzi się eksponować swojej gęsto owłosionej klaty, ani też szokować swoim strojem.

Jak wiemy, Maciej lubi też na macie oczywiście, przełożyć od czasu do czasu jakiegoś zawodnika. Sam jest przecież specjalistą sztuk walki.

Trudno się zatem dziwić, że prasa bulwarowa (Fakt) zaczyna rozpisywać się o tym, iż dziewczyna Kawulskiego, tancerka Edyta Herbuś, może być tylko ładnym dodatkiem do jego sportowego auta, którym Maciej tak chętnie się wozi.

Kawulski przecież wyraźnie powiedział w jednym z wywiadów, że żadnego ślubu z Edytą nie będzie. A ona sama tyle razy powtarzała, że marzy jej się piękny ślub.

Teraz kiedy dobiega już 30-tki, pragnienie to musi tylko rosnąć na sile. Tylko czy Maciej spełni marzenia Edyty, czy za jakiś czas w jego sportowym samochodzie zobaczymy inną atrakcyjną brunetkę?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×