Czy łączy ich tylko taniec?

Do późna tańczyli wtuleni w siebie, Ania Mucha i Rafał Maserak. Przez dłuższy czas tancerz obsypywał Anię pocałunkami. Czy to jeszcze ''tylko taniec''?

Multimedia

Po niedzielnym odcinku ''Tańca z gwiazdami'' pary taneczne wybrały się do klubu, uczcić przejście do kolejnego etapu show lub po prostu z chęci dalszego królowania na parkiecie.

Tygodnik ''Życie na gorąco'' podaje, że do późna tańczyli wtuleni w siebie, Ania Mucha i Rafał Maserak. Przez dłuższy czas tancerz obsypywał Anię pocałunkami. Trzeba przyznać, że mieli co świętować. Wysokie noty jury i zagwarantowany występ w kolejnym odcinku, a wszystko to po tygodniowym, ciężkim treningu i masie wyrzeczeń.

Ania, na własne życzenie oddaje się całą sobą nauce tańca - widać, że bardzo jej zależy. Tym samym niewiele czasu ma dla narzeczonego - Marcello Sora, z którym przed ''Tańcem z gwiazdami'' była niemal nierozłączna.

Ciekawe, co na temat poodcinkowych zabaw Rafała i Ani powiedziałby jej narzeczony. I Małgorzata Foremniak, chociaż czy ją jeszcze coś łączy z Maserakiem?

Komentarze

Skomentuj
  • Ram44 (gość)

    powiedzieli by że do tańca trzeba dwojga

    08.10.2009 22:29
  • heniek (gość)

    nie nie tylko tanie laczy ich przedewrzystkim glupota!!!

    08.10.2009 21:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×