Czy wylecą z ''Dzień Dobry TVN''?

Ta para ma najmniejsze wyniki oglądalności z wszystkich prowadzących.

Multimedia

Nawet nie umywają się do Wellman i Prokopa. ''Mówi się, że mają czas do końca roku na polepszenie swoich wyników. Jeśli tak się nie stanie, to TVN będzie przygotowywał się do zmiany prowadzących''- czytamy w ''Super Expressie''.

Dlaczego oglądalność ich programu spada? Czy to wina prowadzących, czy innych czynników? Może gdyby Jolanta wniosła do programu trochę serca i przestała złośliwie docinać gościom, to sytuacja by się zmieniła?

Komentarze

Skomentuj
  • juścia (gość)

    Pieńkowska się nie nadaje, brak jej spontaniczności, otwartości i humoru!!!

    19.11.2010 13:55
  • martynka (gość)

    Zgadzam się, to najbardziej nudny duet, Jagielski dwoi się i troi, żeby trochę było luźniej i zabawniej a Pieńkowska sztywna jakby kołek połknęła. Najlepszy duet to Weltman i Prokop.

    27.10.2009 08:25
  • anoushka (gość)

    duet Pieńkowski i Jagielska!Ona chce wieść prym i byc gwiazda dnia,a on siedzi i sporadycznie cos dopowie!Dla mnie maskara. Lubie ten program ze wszystkich porannych programów,ale ten duet jest męczący..Czy oni lubią tę pracę?więcej polotu i autentyczności a nie przemówień rodem z sejmu!ehhh

    07.10.2009 22:03
  • grazynka... (gość)

    A dla mnie to ulubiona i najbardziej inteligentna para prowadzacych.A może dzien tygodnia jest nieodpowiedni,bo profesjonalizmu nie mozna im odmówić.Trzymam kciuki na TAK.Jestem od wielu lat fanką Pani J.Pieńkowskiej i Pana Jagielskiego również.

    07.10.2009 20:34
  • ania (gość)

    Nie zgadzam się z tą opinią, moim zdaniem to Rusinka powinna wylecieć, jej głupie żarty są do bani, i docina partnerowi tak, że na jego miejscu dała bym jej w twarz!

    07.10.2009 19:57
  • sylwia (gość)

    dlaczego aż do końca roku? p.Pieńkowska jest tragiczna, zgryźliwa i nudna jak jesień! p. Jagielski by uszedł w tłoku, ale te jego pytania beznadziejne i tandetne aż żal słuchać:-(((

    07.10.2009 10:23
  • monika (gość)

    ja też ich nie lubię .prowadzą mało ciekawie program. teraz przestałam ich w ogóle oglądać. natomiast prokopa i wellman mogłabym cały dzień słuchać.

    06.10.2009 19:48
  • guzik (gość)

    Ech nie są tacy najgorsi...a Pieńkowskiej uwagi są nie tyle co złośliwe co czasem cyniczne co moim zdaniem jest na plus dodaja lekkiej pikanterii rozmowom w tv śniadaniowej.

    06.10.2009 18:34
  • Tala (gość)

    No co Wy?? To najlepsza para prowadzących w tym programie? Ja właśnie jak widzę Prokopa i Wellman to wyłączam!!

    06.10.2009 15:31
  • :/ (gość)

    Sa straszni! Nie wiem ktore gorsze! Profesjonalizm na poziomie skarpetek. Pienkowska na emeryture, a Jagielski byle gdzie, ale nie DDTVN.. Programy z nimi sa wrecz wnerwiajace! Pani starsza ciagle dyskutuje, a powinna byc jedynie prowadzaca rozmowe, natomiast Jagielski sprawia wrazenie, jakby nie wiedzial jak prowadzi sie program i wrzuca idiotyczne teksty. Mam nadzieje, ze ogladalnosc z nimi zejdzie do zera i znikna z mojego ulubionego programu :))

    06.10.2009 14:32
  • Wiola (gość)

    Ja bardzo lubię ten program i tą parę prowadzących. Wellman i Prokop rzeczywiście są dużo lepsi, ale im mało kto może dorównać!!! Ponadto kto powiedział, że po Jagielskim i Pieńkowskiej będą lepsi?! Pan Wojtek ma dużo poczucia humoru i promieniuje pozytywną energią, byłoby szkoda gdyby musiał odejść.

    06.10.2009 11:42
  • edzia (gość)

    nielubię ich , wolę Wellman i Prokopa