Czy wylecą z ''Dzień Dobry TVN''?

Ta para ma najmniejsze wyniki oglądalności z wszystkich prowadzących.

Multimedia

Nawet nie umywają się do Wellman i Prokopa. ''Mówi się, że mają czas do końca roku na polepszenie swoich wyników. Jeśli tak się nie stanie, to TVN będzie przygotowywał się do zmiany prowadzących''- czytamy w ''Super Expressie''.

Dlaczego oglądalność ich programu spada? Czy to wina prowadzących, czy innych czynników? Może gdyby Jolanta wniosła do programu trochę serca i przestała złośliwie docinać gościom, to sytuacja by się zmieniła?

Komentarze

Skomentuj
 • juścia (gość)

  Pieńkowska się nie nadaje, brak jej spontaniczności, otwartości i humoru!!!

  19.11.2010 13:55
 • martynka (gość)

  Zgadzam się, to najbardziej nudny duet, Jagielski dwoi się i troi, żeby trochę było luźniej i zabawniej a Pieńkowska sztywna jakby kołek połknęła. Najlepszy duet to Weltman i Prokop.

  27.10.2009 08:25
 • anoushka (gość)

  duet Pieńkowski i Jagielska!Ona chce wieść prym i byc gwiazda dnia,a on siedzi i sporadycznie cos dopowie!Dla mnie maskara. Lubie ten program ze wszystkich porannych programów,ale ten duet jest męczący..Czy oni lubią tę pracę?więcej polotu i autentyczności a nie przemówień rodem z sejmu!ehhh

  07.10.2009 22:03
 • grazynka... (gość)

  A dla mnie to ulubiona i najbardziej inteligentna para prowadzacych.A może dzien tygodnia jest nieodpowiedni,bo profesjonalizmu nie mozna im odmówić.Trzymam kciuki na TAK.Jestem od wielu lat fanką Pani J.Pieńkowskiej i Pana Jagielskiego również.

  07.10.2009 20:34
 • ania (gość)

  Nie zgadzam się z tą opinią, moim zdaniem to Rusinka powinna wylecieć, jej głupie żarty są do bani, i docina partnerowi tak, że na jego miejscu dała bym jej w twarz!

  07.10.2009 19:57
 • sylwia (gość)

  dlaczego aż do końca roku? p.Pieńkowska jest tragiczna, zgryźliwa i nudna jak jesień! p. Jagielski by uszedł w tłoku, ale te jego pytania beznadziejne i tandetne aż żal słuchać:-(((

  07.10.2009 10:23
 • monika (gość)

  ja też ich nie lubię .prowadzą mało ciekawie program. teraz przestałam ich w ogóle oglądać. natomiast prokopa i wellman mogłabym cały dzień słuchać.

  06.10.2009 19:48
 • guzik (gość)

  Ech nie są tacy najgorsi...a Pieńkowskiej uwagi są nie tyle co złośliwe co czasem cyniczne co moim zdaniem jest na plus dodaja lekkiej pikanterii rozmowom w tv śniadaniowej.

  06.10.2009 18:34
 • Tala (gość)

  No co Wy?? To najlepsza para prowadzących w tym programie? Ja właśnie jak widzę Prokopa i Wellman to wyłączam!!

  06.10.2009 15:31
 • :/ (gość)

  Sa straszni! Nie wiem ktore gorsze! Profesjonalizm na poziomie skarpetek. Pienkowska na emeryture, a Jagielski byle gdzie, ale nie DDTVN.. Programy z nimi sa wrecz wnerwiajace! Pani starsza ciagle dyskutuje, a powinna byc jedynie prowadzaca rozmowe, natomiast Jagielski sprawia wrazenie, jakby nie wiedzial jak prowadzi sie program i wrzuca idiotyczne teksty. Mam nadzieje, ze ogladalnosc z nimi zejdzie do zera i znikna z mojego ulubionego programu :))

  06.10.2009 14:32
 • Wiola (gość)

  Ja bardzo lubię ten program i tą parę prowadzących. Wellman i Prokop rzeczywiście są dużo lepsi, ale im mało kto może dorównać!!! Ponadto kto powiedział, że po Jagielskim i Pieńkowskiej będą lepsi?! Pan Wojtek ma dużo poczucia humoru i promieniuje pozytywną energią, byłoby szkoda gdyby musiał odejść.

  06.10.2009 11:42
 • edzia (gość)

  nielubię ich , wolę Wellman i Prokopa

  05.10.2009 21:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×