"Czysta krew" jeszcze powróci? Roberto Aguirre-Sacasa z "Riverdale" pracuje nad nowymi odcinkami!

Serial "Czysta krew" może jeszcze powrócić! Nic nie jest jeszcze przesądzone, ale wiadomo już, że nad nowymi odcinkami "True Blood" pracuje Roberto Aguirre-Sacasa, czyli showrunner hitowego "Riverdale".

Multimedia

Seriale o wampirach nadal cieszą się sporą popularnością. Wie o tym doskonale stacja HBO, której włodarze rozważają stworzenie kolejnej odsłony produkcji Alana Balla pt. "Czysta krew". Serial nakręcony na podstawie serii powieści Charlaine Harris, "The Southern Vampire Mysteries" w latach 2008 - 2014 gromadził rzesze wiernych fanów.

Akcja "Czystej krwi" toczy się w niedalekiej przyszłości, kiedy to po opracowaniu sposobu produkcji sztucznej krwi, wampiry stają się pełnoprawnymi członkami społeczeństwa. Ich najważniejsi przedstawiciele mają słabość do zapomnianego miasteczka w samym środku Stanów.. oraz do niepozornej kelnerki o imieniu Sookie (Anna Paquin). Tak przez 7. sezonów widzowie z zapartym tchem śledzili miłosne perypetie Sookie z wampirami.

Francuski Netflix robi niezłe seriale grozy. Po "Marianne" przyszedł czas na historię o wampirachZobacz więcej

Jakie są szanse na powrót "Czystej krwi" z nowymi odcinkami? O szczegółach opowiedział niedawno Casey Bloys. Dyrektor programowy HBO w rozmowie z TVLine przyznał, że reboot nie dostał jeszcze "zielonego światła", ale Roberto Aguirre-Sacasa, czyli showrunner hitowego "Riverdale" pracuje już nad nową historią.

Nie powiedziałbym, że jest to na tak zaawansowanym etapie jak, powiedzmy, spin-off "Gry o tron". Na pewno mamy scenarzystę, który pracuje nad pomysłem, ale śmiało można powiedzieć, że nie jest to na tak zaawansowanym etapie, jak ludzie myślą. To nie wejdzie na antenę w przyszłym roku. Do tego jeszcze daleka droga - powiedział Casey Bloys.

Chcielibyście zobaczyć nowe odcinki "Czystej krwi"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×