dagmara brodziak

"Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę". Powstaje film sci-fi o totalitarnej Polsce! Dagmara Brodziak, Michał Krzywicki i Natalia Bednarska opowiadają o swojej produkcji [RELACJA Z PLANU]

Są filmy, na których premierę czeka się już od pierwszej zapowiedzi. Właśnie tak jest w przypadku filmu "Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę", bowiem wiele wskazuje na to, że będzie to jedna z najciekawszych premier nadchodzących miesięcy w polskim kinie. Mieliśmy okazję pojawić się na planie produkcji, a Dagmara Brodziak i Michał Krzywicki opowiedzieli nam, czego spodziewać się po ich drugim pełnometrażowym obrazie.

29.05.2021Dzień w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę

"Diversion End". Policjant, prostytutki i złodziej w jednym jadą wozie [RECENZJA]

„Diversion End” to karkołomny projekt, o którym głośno jest już od 2014 roku. Grupa zajawkowiczów, pod przywództwem Michała Krzywickiego, postanowiła porwać się na realizację celowo kiczowatego filmu klasy B, w którym można przerzucać się odniesieniami do popkultury, produkcji Quentina Tarantino czy Nicolasa Windinga Refna, gdzie krew sika na wszystkie strony świata, a bohaterów napędza wóda, koks i dziki seks. Obraz swoją polską premierę miał na festiwalu Młodzi i Film 2017.

25.06.2017Recenzje

Przeczytaj także:

"Sexify". Gwiazda serialu, Sandra Drzymalska, w "Ostatnim komersie", nowym filmie Dawida Nickela! Kiedy premiera? Zobacz zwiastun!

Sandra Drzymalska zyskuje w ostatnim czasie znaczną popularność, przede wszystkim za sprawą odgrywania jednej z głównych ról w serialu "Sexify", który wpisał się w gusta użytkowników Netfliksa na całym świecie. Już niedługo będzie miała swoją premierę inna produkcja, w której aktorka wcieliła się w jedną z kluczowych postaci. Kiedy "Ostatni komers" wejdzie do kin?

13.05.2021Ostatni komers

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×