dagmara bryzek

"Pierwsza miłość". Dagmara Bryzek, była dziewczyna Miśka Koterskiego, dołączyła do obsady! Nowe osoby i wątki w polsatowskim hicie!

Fani serialu "Pierwsza miłość" mogą zacierać ręce, bowiem już w najbliższych odcinkach do obsady produkcji dołączą nowe osoby, co oznacza nowe wątki i postaci w polsatowskim hicie! Jedną z nowych gwiazd "Pierwszej miłości" będzie Dagmara Bryzek, czyli była dziewczyna Miśka Koterskiego, którą widzowie doskonale znają z serialu "Korona królów"!

15.11.2021Pierwsza miłość

"Nie czas umierać". Misiek Koterski i Dagmara Bryzek, Andrzej Chyra i Karolina Bruchnicka na polskiej premierze nowego Bonda! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie?

Za nami uroczysta polska premiera najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda pt. "Nie czas umierać". Na imprezie pojawiło się wiele gwiazd i celebrytów, w tym m.in. Misiek Koterski ze swoją nową partnerką Dagmarą Bryzek, Andrzej Chyra czy Karolina Bruchnicka. Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

30.09.2021Nie czas umierać

Opole 2021. Misiek Koterski nie odstępuje nowej ukochanej na krok! Dagmara Bryzek z "Korony królów" zachwyca swoimi zgrabnymi nogami!

58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu trwa w najlepsze. Festiwal w Opolu to nie tylko muzyka, ale też cała otoczka wokół imprezy, gdzie możemy podpatrzeć gwiazdy i celebrytów w codziennym wydaniu, dalekim od blichtru, czerwonych dywanów oraz ścianek. W Opolu właśnie pojawiła się Dagmara Bryzek z "Korony królów", które nawet na krok nie odstępuje Misiek Koterski!

05.09.2021Opole 2021

"Korona królów". Dagmara Bryzek nową gwiazdą TVP? Piękna aktorka zachwyca urodą!

Chociaż "Korona królów" to już raczej pieśń przeszłości i niewiele wskazuje na to, że TVP reaktywuje serial w formie, jaką pokochali widzowie, to 3. sezon historycznej telenoweli TVP na długo zapisze się w pamięci widzów. To właśnie wtedy na ekranie, jako królowa Jadwiga, pojawiła się piękna i bezbłędna w swojej grze Dagmara Bryzek, która właśnie wyrasta na jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej! Kim jest młoda aktorka? Sprawdźcie!

17.07.2021Korona królów

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×